Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.01.10
Pasaulē lielākais tūroperators «TUI Group», kura meitas uzņēmums ir arī Baltijā - «TUI Baltics», vēlas piesaistīt jaunus investorus. Kompānijas plānos ir tuvāko gadu laikā ir uzbūvēt vairāk nekā 100 jaunas viesnīcas un sešus kruīzu kuģus. Tā kā tūroperatoram ir gandrīz 5 miljardu eiro parāds (2021.gada septembris), kur liela daļa palīdzības ir nākusi no Vācijas valsts kases.
2022.gads no «TUI Group» skatupunkta izskatās ļoti perspektīvi, jo vasaras ceļojumu piedāvājums tiek veiksmīgi pārdots un tiek prognozēts, ka 2022.gads pēc apjoma būs līdzvērtīgs 2019.gadam. Ceļotāji ir gatavi maksāt lielākas summas un palikt ilgāku laiku tūrisma galamērķos. Galvenais akcents ir Vidusjūras reģions, bet vēlāk ceļotāji izrādīs lielāku pieprasījumu arī pēc tālākiem galamērķiem.

No 13. gs. līdz neatkarīgai Latvijai – uzzini, kā Rēzekne kļuva par Latgales kultūras un rūpniecības centru!
Rēzeknes pilsētas TIC
«TUI Group» optimismu vairo Rietumu sabiedrības tendences – cilvēki cenšas dzīvot veselīgāk un apzinīgāk. Cilvēki ar stabilu labklājības līmeni vēlas vairāk investēt piedzīvojumos un ceļojumos nekā īpašumos un mantās. Piedzīvojums un ceļojums ir daudz lielāks luksus nekā milzīga māja vai jauns vāģis. Pandēmija ir ierobežojusi ceļošanas brīvību un tāpēc cilvēki vēl vairāk vēlas izbaudīt mobilitātes brīvību.


Zirgu sēta Klajumi aicina 04.05. no 11:00 līdz 14:00 uz pavasara programmu: koncerts, izjādes, ēdiens un zirgu šovs. Biļetes 25 €, bērniem līdz 5 g. bez maksas.
EUR 25.00 | Krāslavas TIC

Pasaulē lielākais labdarības skrējiens "Wings for Life World Run" 10. maijā pirmo reizi klātienē notiks arī Latvijā – Valmierā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
15.-16. maijā Strenčos, pludmalē pie Gaujas un brīvdabas estrādē norisināsies 29. Gaujas plostnieku svētki “Upe neprasa ceļu, Upe pati ir ceļš…”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 36. gadadienā, no 1. līdz 4. maijam, Dienvidkurzemes novadā norisināsies dažādi svētku pasākumi
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Brīvdienu māja “Vīrogna” piedāvā naktsmītnes patīkamā lauku vidē, pirti ar svinību telpu, telšu vietas, ugunskura vietu, sporta laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā.
TurismaBizness.lv

Brīvības svētku nedēļas nogalē, 2. maijā, norisināsies pasākums “Vērgales Dīķa modināšana”, aicinot kopīgi ieskandināt pavasari
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

No Helsinkiem vai Tamperes // 5 naktis viesnīcās/brīvdienu mājā, brokastis un plašs iekļauto aktivitāšu klāsts katrai dienai
EUR 770 | Estravel Latvia

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

30. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz aktrises Karīnas Tatarinovas monoizrādi “ISADORA DUNCAN” . Izrāde pēc Ala Vainera (Al Wainer) lugas motīviem.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

9. maijā plkst. 11.00 aicina pievienoties ekskursijai - ekspedīcijai kopā ar būvarheologu un vēsturnieku Juri Zviedrānu
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs