«airBaltic» 2021. gadā darbā pieņēma 559 darbiniekus

Ņemot vērā aviācijas tirgus atlabšanu, Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021. gadā kopumā darbā pieņēma 559 cilvēkus, tostarp 162 bijušos uzņēmuma darbiniekus, ar kuriem tika atjaunotas darba attiecības.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Nodrošinot labāko savienojamību uz un no Baltijas reģiona, pērn mēs varējām mūsu darbinieku komandu papildināt ar kopumā 559 motivētiem profesionāļiem. Tas noteikti ir palīdzējis Latvijai tās ceļā uz atlabšanu no pandēmijas radītās ekonomiskās ietekmes. Mūsu flotei šogad pievienosies vēl vairākas lidmašīnas, līdz ar to mums nākotnē būs nepieciešami papildu darbinieki.”

airBaltic 2021. gadā darbā pieņēma 239 operatīvos un apkopes darbiniekus, 174 lidmašīnu apkalpes locekļus un 62 pilotus. Šobrīd uzņēmumā kopumā strādā 1 558 darbinieki.

airBaltic turpina aktīvi palielināt strādājošo skaitu, un šobrīd uzņēmumā ir vairāk nekā 40 brīvu vakanču, bet kopumā iecerēts papildus nodarbināt vairāk nekā 400 cilvēku. Lai iegūtu papildu informāciju par darba iespējām airBaltic, apmeklējiet vietni http://careers.airbaltic.com.

Avots: airBaltic.com

celojumubode - 3629

"Starts vasarai" Viļakā

"Starts vasarai" Viļakā

Balvu TIC

SIGULDAS SVĒTKI “KOPĪBA”

SIGULDAS SVĒTKI “KOPĪBA”

28. maijā pulcēsimies kopīgos Siguldas svētkos, kas šoreiz aicina vienoties “KOPĪBĀ”. Kopībai ir daudz ceļu, kas ejami, jo kopība ir saplūdums.

Siguldas novada TIC

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē

28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” Ar šo atklāsim laivošanas sezonu!

Aizkraukles novada TIC

Maršruts

Maršruts "Iepazīsti Bausku!"

Ko darīt un apskatīt Bauskā, ja Tev ir divas un vairāk stundas laika? Ieskaties!

Bauskas TIC

Karostas festivāls 2022

Karostas festivāls 2022

No 6. līdz 12. jūnijam "Karostas festivāls 2022 - kad maskas krīt". Tas sāksies ar mākslinieku plenēru un atvērtajām darbnīcām.

Liepājas reģiona TIB

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Režisore, skatuves dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis satiekas mūzikas un dzejas programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

EUR 25 | ATTA Centre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -