Intervija ar tūroperatora «Coral Travel Latvia» vadītāju Sabinu Saikovskaju

BalticTravelnews.com | 2022.01.14

Travelnews.lv intervija ar starptautiska tūroperatora «Coral Travel Latvia» vadītāju Sabinu Saikovskaju, kura 2021.gada rudenī pārņēma uzņēmuma vadību Latvijā. Tūroperators «Coral Travel Latvia» pārstāv mātes uzņēmumu «Coral Travel», kas savukārt pieder Turcijas uzņēmumu grupai «OTI Holding». Tā pārvalda «OTIUM» viesnīcu tīklu Turcijā, Ēģiptē un Tunisijā, 5 zvaigžņu viesnīcas «Seven Seas Hotels» un augsta apkalpošanas līmeņa 5 zvaigžņu viesnīcu «Xanadu Resort Hotel» Turcijā. Uzņēmumam pieder arī lidsabiedrība «Royal Flight», kas pārvadā tūristus uz dažādiem brīvdienu galamērķiem.

Travelnews.lv: Pirms pāris mēnešiem tūroperatoram «Coral Travel Latvia» ir notikusi vadības maiņa. Lūdzu pastāstiet par sevi un par saviem plāniem Latvijā?

Sabina Saikovskaja: Pirmkārt, es vēlos atzīmēt, ka jūtos pagodināta uzsākt darbu Latvijā, lai kopā ar lielisku komandu sasniegtu lielus mērķus.

Esmu beigusi vienu no pirmajām Lietuvas privātajām biznesa vadības skolām un man ir vairāk kā 20 gadu pieredze dažādās biznesa sfērās. Šo gadu laikā esmu ieguvusi vērtīgu pieredzi darbinieku apmācībā, procesu vadībā, iekšējā auditā, kā arī biznesa uzsākšanā un jaunu tirgu iekarošanā Austrumeiropā. Tostarp, man ir 5 gadu pieredze tūrismā – tieši par Turciju un Ēģipti. Ticu, ka manas zināšanas un pieredze ļaus «Coral Travel Latvia» izaugt par spēcīgu spēlētāju Latvijas tirgū.

Travelnews.lv: Kā Jūs, no «Coral Travel Latvia» pozīcijām, raksturotu 2021.gadu?

Sabina Saikovskaja: 2021. gads bija dinamisks, izaicinājumiem un atklājumiem bagāts. Mums tas ir bijis ļoti labs - uzsākot darbību Baltijas valstīs, esam veiksmīgi nokomplektējuši pieredzējušas un kompetentas komandas vienlaikus 3 valstīs. Lepojamies, ka esam atraduši mērķtiecīgus profesionāļus, ar ko kopā veiksmīgi noslēdzām pirmo vasaras sezonu un uzsākām ziemas sezonu, nodrošinot visaugstākā līmeņa servisu saviem klientiem un partneriem.

Travelnews.lv: Kādas prognozes ir par 2022.gadu?

Sabina Saikovskaja: Priecājamies vērot, ka tūrisma nozare atgūstas un cilvēki pielāgojas jauniem ceļošanas noteikumiem. Droša ceļošana, vakcinācija un veselības pārbaudes nu jau ir mūsu ikdiena. Arī tūrisma nozare pielāgojas jaunajai pasaulei, aviokompānijas un viesnīcas veic nepieciešamos darbus, lai nodrošinātu drošu ceļošanu. Mēs, kā tūroperators, piedāvājam īpašus nosacījumus un drošības garantijas saistībā ar Covid risku. Tas viss ļauj cilvēkiem plānot savas brīvdienas un būt drošiem, ka nepieciešamības gadījumā, viņiem būs iespēja mainīt savus plānus. 2022.gadu esam sagaidījuši ar optimismu un ambicioziem plāniem. Viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus un sniegt neaizmirstamu ceļošanas pieredzi klientiem.

Travelnews.lv: Kā Jūs raksturotu Latvijas un Lietuvas ceļotāju? Vai esam līdzīgi vai tomēr atšķirīgi?

Sabina Saikovskaja: Mana pieredze uzņēmējdarbībā dažādu valstu tirgos liecina, ka katra valsts ir atšķirīga un unikāla. Neskatoties uz to, ka esam kaimiņi, mums ir dažādi ceļošanas paradumi un kultūrizcelsme, kas ietekmē mūsu izvēles, vajadzības un vēlmes. Latvijas tirgus ir konservatīvāks, ar stabilu un uzticamu vērtību skalu. Latvijas ceļotāja uzticība ir jāiegūst. To izdarot, mēs iegūstam patiesi lojālu klientu. Ņemot vērā šo faktu, esam ļoti priecīgi, ka vasaras sezonā vairāk kā 5800 ceļotāju ir izvēlējušies tieši mūs un uzticējuši mums savu ceļojumu organizēšanu.

Travelnews.lv: Ko jaunu un interesantu tūroperators piedāvās ceļotājiem 2022.gadā?

Sabina Saikovskaja: Mēs turpināsim savu darbību, balstoties uz uzticama un augstas kvalitātes partnera un pakalpojuma sniedzēja stratēģiju. Reaģējam uz tirgus pieprasījumu un paplašinām galamērķu sortimentu lēnā, bet drošā un pārliecinošā veidā. Priecājamies, ka jau esam uzsākuši vasaras sezonas ceļojumu pārdošanu un arī šogad turpināsim sniegt saviem klientiem augstākās kvalitātes ceļojumu pieredzi, sākot jau ar iekāpšanu «Turkish Airlines» aviokompānijas lidmašīnā, līdz brīvdienu baudīšanai novērtētās viesnīcās, no kurām daļa nav atrodama neviena cita tūroperatora piedāvājumā.

Avots: BalticTravelnews.com



Ekskursija ar vilcieniņu

Ekskursija ar vilcieniņu "Libau Train"

Izklaidējošs un izzinošs 35 minūšu ceļojums pa Vecliepāju ar vilcieniņu audio-vizuālā gida pavadībā ar Liepājas vēstures akcentu.

Liepājas reģiona TIB

Mombasa. Kenija - pludmales atpūta

Mombasa. Kenija - pludmales atpūta

JAUNUMS! Lidojums no Rīgas, transfēri un 9 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 1425 | Estravel Latvia

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā

EUR 280 | Estravel Latvia

Vidusjūras salu kruīzs

Vidusjūras salu kruīzs

No Venēcijas | 6 naktis uz kuģa MSC Lirica // Venēcija – Kotora – Mikona – Sirosa – Ankona

EUR 451 | CRUISEcentre

Karstums nāk - cenas kūst!

Karstums nāk - cenas kūst!

airBaltic lidojumu Supercenas! ceļo: no 01.07.2026. - 31.08.2026. pārdošanā: līdz 19.06.

EUR 89 | SKY24.LV

Itālijas ezeru burvība 31.07!Cena 1029 eur

Itālijas ezeru burvība 31.07!Cena 1029 eur

EUR 1029 | Itaka Latvia

Meksika! Cena sākot no 1679 eur!

Meksika! Cena sākot no 1679 eur!

EUR 1679 | Itaka Latvia

Sākas akcija

Sākas akcija "Atklāj Aizkraukles novadu"!

Aizkraukles novada Tūrisma nodaļa no 1. maija līdz 1. oktobrim aicina piedalīties jaunā novada apceļošanas akcijā “Atklāj Aizkraukles novadu”.

Aizkraukles novada TIC

Akustisko koncertu cikls Smiltenē

Akustisko koncertu cikls Smiltenē

No jūnija līdz augustam divreiz mēnesī Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja ceturtdienas vakaros izceļot pasauli caur mūziku.

Smiltenes TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS

SKRODERDIENAS SILMAČOS

Šī gada 22.jūnijā plkst. 18.30 Ilūkstes brīvdabas estrāde kļūs par vietu, kur satiksies latviešu iemīļotākās saulgriežu tradīcijas, teātris un īsta zaļumballe.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Islande! Cena sākot no 619 eur!

Islande! Cena sākot no 619 eur!

EUR 619 | Itaka Latvia

Silversea Luksus kruīzu izpārdošana

Silversea Luksus kruīzu izpārdošana

Atlaide līdz 6900 € Luksus kruīziem Vidusjūrā, Ziemeļamerikā, Karību jūrā un ne tikai... Gan klasiski, gan ekskluzīvi maršruti un augstākās klases apkalpošana!

EUR 2200 | CRUISEcentre

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Jūsu uzņēmuma pasākums jūrā

Jūsu uzņēmuma pasākums jūrā

Izdedvīgāki avansa iemaksas nosacījumi līdz 30.06. // garantēta pasākuma norise, finansiāls izdevīgums un efektīvāka plānošana

EUR 50 | Estravel Latvia

Pēdējā brīža cenas

Pēdējā brīža cenas

Dažādi galamērķi // cenas un piedāvājums tiek atjaunināts

EUR 149 | SKY24.LV

Bali! Cena sākot no 1299 eur!

Bali! Cena sākot no 1299 eur!

EUR 1299 | Itaka Latvia

Mājas kafejnīcu dienas

Mājas kafejnīcu dienas

Novada iepazīšanas ceļojums, baudot īpaši šim notikumam gatavotus ēdienus mājās, saimniecībās un citviet Siguldas novadā

Siguldas novada TIC

Silene Resort & Spa****

Silene Resort & Spa****

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Festivāls

Festivāls "Rodam Raunā"

12. un 13. jūnijā Raunu pārņems radošums, mūzika un kopā būšanas prieks, jo klāt ir ikgadējais festivāls “Rodam Raunā”.

Smiltenes TIC

Brīvdienas Maltā

Brīvdienas Maltā

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem

EUR 519 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -