Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.06.27
Krievijas tūristiem tik populārais atpūtas galamērķis Grieķija no 2022. gada 27. jūnija vairs nepieņems dokumentus vīzām, vēsta Krievijas portāls Tourprom.ru.
Grieķija slēdz savus konsulātus Maskavā, Sanktpēterburgā un citviet. Pagaidām netiek nosaukti konsulātu slēgšanas iemesli, kā arī nav ziņu, kad darbība varētu tikt atjaunota.
Portāls gan norāda, ka šāda Grieķijas reakcija sekojusi tieši pēc tam, kad šī valsts nosaukta kā Krievijas tūristiem bīstama – krievi tiekot diskriminēti un pret viņiem esot vērsta agresīva uzvedība. Tai pat laikā tūrisma operatori norādot, ka nekādas rusofobijas Grieķijā neesot.


Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

4-5 naktis viesnīcā + 7 nakšu kruīzs, viss iekļauts ēdināšana un dzērieni uz kuģa, izklaides programma, ekskursijas saskaņā ar aprakstu
EUR 2734 | CRUISEcentre
.jpg)
Kur beidzas redzamais un sākas sajūtas? Atklāj izstādē GORĀ
Rēzeknes pilsētas TIC

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Jautājiet papildu atlaidi 30.04.!!! Grieķijas un Horvātijas kruīzi ar Celestyal Cruises // no 3 - 7 naktīm
EUR 179 | CRUISEcentre

Melnkalnes pludmales // 7 naktis izvēlētajā kūrortā, aviobiļetes, transfēri, izvēlētā ēdināšana //
EUR 429 | Estravel Latvia

Izbraukšana no Bari, Itālijā | 7 naktis uz kuģa // Maršruts: Bari – Pireja – Izmira – Stambula – Korfu - Bari
EUR 533 | CRUISEcentre

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Zirgu sēta Klajumi aicina 04.05. no 11:00 līdz 14:00 uz pavasara programmu: koncerts, izjādes, ēdiens un zirgu šovs. Biļetes 25 €, bērniem līdz 5 g. bez maksas.
EUR 25.00 | Krāslavas TIC

Starp visiem jaunajiem abonentiem 2026. gada 29. maijā izlozēsim atjaunojošu SPA atpūtu leģendārajā Jūrmala SPA Hotel Latvijā – ar vakariņām, brokastīm un...
Hookusbookus.com

17. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz muzikālu komēdiju "Pops, Roks un Laulība". Lomās: Raimonda Vazdika, Guntis Veits un Jānis Jarāns
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Apmeklētāju ērtībām viesu nama “Bajāri” otrajā stāvā ir divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaistu skatu uz nakts debesīm.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. un 24. maijā Liepāja aicina uz tradicionālajiem Līvas ciema svētkiem, Līvas tirgu un II Jauniešu Deju svētkiem
Liepājas reģiona TIB