Krievijas portāls: Igaunija aizver Krievijas vārtus uz Eiropu

Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.08.15

“Vārti uz Eiropu” caur Tallinas lidostu ir aizvērti Krievijas tūristiem – uz robežas sāk atteikt iebraukšanu Krievijas pilsoņiem ar Šengenas vīzu, ja to izdevusi Igaunija. Par citu valstu izdotajām Šengenas vīzām pagaidām skaidrības neesot, ziņo Krievijas tūrisma portāls “Tourprom”.

No 18. augusta šī kārtība jau oficiāli stāsies spēkā. Un tas nozīmē, ka tas skars arī tūristus kas izmantoja Tallinas lidostu kā izeju uz Eiropu, izmantojot zemo cenu lidsabiedrību piedāvājumus.

Izņēmumi gan būšot – piemēram,diplomāti, viņu ģimenes locekļi, kā arī tālbraucēji. Netikšot atteikta iebraukšana ģimenes locekļiem un personām, kurām ir Igaunijas iedzīvotāja statuss. Tāpat minēts, ka iebraukt Igaunijā varēs personas, kurām nepieciešama humanitārā palīdzība.

Avots: BalticTravelnews.com/Tourprom.ru



Malaga. Andalūzija. Atpūta pludmalē

Malaga. Andalūzija. Atpūta pludmalē

ceļošanas periodI: 16.05. - 20.06. un 12.09. - 17.10.2026. // 7 naktis viesnīcā, aviobiļetes, transfēri, izvēlētā ēdināšana

EUR 849 | Estravel Latvia

Grieķija - Halkidiki! Cena no 399 eur!

Grieķija - Halkidiki! Cena no 399 eur!

EUR 399 | Itaka Latvia

Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki

Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki

Džakomo Pučīni operas "Madama Butterfly" oriģināliestudējums brīvdabas estrādē. Garīgās mūzikas koncerts, Galā koncerts

Siguldas novada TIC

Starptautiskā Muzeju nakts

Starptautiskā Muzeju nakts

Šogad starptautiskā Muzeju nakts akcija Liepājā notiks dienu agrāk nekā citur – 22. maijā

Liepājas reģiona TIB

Glempings “BikBus”

Glempings “BikBus”

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

“Balta, balta mana sirds

“Balta, balta mana sirds" Smiltenē

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, norisināsies ikgadējais labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”.

Smiltenes TIC

CYLVĀKS. MUZYKA. PIĻSĀTA

CYLVĀKS. MUZYKA. PIĻSĀTA

23. maijā GORS aicina baudīt Rēzekni ar ekskursijām, koncertu, degustācijām un vakaru alus darītavā

Rēzeknes pilsētas TIC

Grupas “IĻĢI” koncerts 23. maijā

Grupas “IĻĢI” koncerts 23. maijā

Grupa “IĻĢI” 23.maijā 13.00 ar sirsnīgu, vasaras sākumu ieskandinošu koncertu piedalīsies septītajā Sēlijas tūrisma tirgū Raiņa mājā Berķenelē Kalkūnes pagastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. maijā Muzeju nakts 2026

23. maijā Muzeju nakts 2026

Madonas novadā apmeklētājiem būs pieejama daudzveidīga programma – radošas darbnīcas, koncerti, ekspozīcijas, spēles un īpaši vakara notikumi.

Madonas TIC

Malta! Cena sākot no 319 eur!

Malta! Cena sākot no 319 eur!

EUR 319 | Itaka Latvia

Piedalies pasākumā

Piedalies pasākumā "Lielais plosts 2026"

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sākas akcija

Sākas akcija "Atklāj Aizkraukles novadu"!

Aizkraukles novada Tūrisma nodaļa no 1. maija līdz 1. oktobrim aicina piedalīties jaunā novada apceļošanas akcijā “Atklāj Aizkraukles novadu”.

Aizkraukles novada TIC

SAS aviobiļešu izpārdošana

SAS aviobiļešu izpārdošana

Līdz 26.05. - galamērķi Eiropā ASV un Āzijā // ceļošanas periods: līdz 30.04., atkarībā no galamērķa

EUR 109 | SKY24.LV

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons

Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons

10. maijā norisinājās Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons, kas jau ir kļuvis par tradicionālu ikgadēju aktīvās atpūtas pasākumu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

 Īsās brīvdienas Bergenā

Īsās brīvdienas Bergenā

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!

EUR 409 | Estravel Latvia

Notiks pārgājiens

Notiks pārgājiens "Trapenes medību alejas"

24. maijā aicinām iepazīt Trapenes pagastu, kurā teju katrs ceļš ved caur kādu aleju - lapegļu, ozolu, liepu vai bērzu.

Smiltenes TIC

Piedalies saietā

Piedalies saietā "Lielais plosts 2026"

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Manturi”

Viesu māja “Manturi”

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Laimē SPA atpūtu pie jūras diviem

Laimē SPA atpūtu pie jūras diviem

Starp visiem jaunajiem abonentiem 2026. gada 29. maijā izlozēsim atjaunojošu SPA atpūtu leģendārajā Jūrmala SPA Hotel Latvijā – ar vakariņām, brokastīm un...

Hookusbookus.com

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -