Salīdzinot ar 2021. gadu, «airBaltic» divkāršo mobilo rezervāciju skaitu

airBaltic.com | 2022.09.21

Latvijas lidsabiedrība airBaltic ziņo, ka 2022. gada pirmajos astoņos mēnešos mobilo biļešu rezervāciju skaits salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn pieaudzis vairāk nekā divas reizes. Kopumā 30,3% no visām biļešu rezervācijām airBaltic mājaslapā veiktas, izmantojot mobilās ierīces, kas ir par 7% vairāk nekā pirms gada.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Aizvadītā gada laikā esam novērojuši stabilu un spēcīgu mobilo biļešu rezervāciju pieaugumu airBaltic mājaslapā. Mēs nepārtraukti uzlabojam lietotāju pieredzi, tostarp attiecībā uz mājaslapas apmeklēšanu mobilajās ierīcēs, lai mūsu pasažieriem sniegtu pēc iespējas vienkāršāku, vieglāku un ērtāku pieredzi.”

Mobilo biļešu rezervāciju skaits, izmantojot airBaltic Club mobilo lietotni, gada griezumā pieaudzis četras reizes.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Avots: airBaltic.com


celojumubode - 3983
Senā Grieķija un Bizantija

Senā Grieķija un Bizantija

Variety Cruises Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem. // 10-30% atlaide // Tematikskais kruīzs

EUR 1190 | CRUISEcentre

€1 un brauc autobusa tūrē!

€1 un brauc autobusa tūrē!

Iegādājoties vismaz vienu pieaugušā vietu ceļojumā, bērniem līdz 13 gadiem ceļojums TIKAI €1! (pirmajiem 5 pasūtījumiem) Ceļojumi uz: Palangu, Klaipēdu.

EUR 46 | Nikos Travel

Itālija - Roma! Cena sākot no 459 eur!

Itālija - Roma! Cena sākot no 459 eur!

EUR 459 | Itaka Latvia

Divi mākslinieki viena telpa

Divi mākslinieki viena telpa

Kur beidzas redzamais un sākas sajūtas? Atklāj izstādē GORĀ

Rēzeknes pilsētas TIC

Viesu māja “Stārķis”

Viesu māja “Stārķis”

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Atpūta pie Argolīdas līča

Atpūta pie Argolīdas līča

Aviobiļetes, transfēri, 7 naktis 3* viesnīcā pie jūras, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi // papildu ekskursijas pēc izvēles

EUR 725 | Estravel Latvia

Austrālija! Cena sākot no 1749 eur!

Austrālija! Cena sākot no 1749 eur!

EUR 1749 | Itaka Latvia

Vidusjūras austrumu kruīzs

Vidusjūras austrumu kruīzs

Izbraukšana no Bari, Itālijā | 7 naktis uz kuģa // Maršruts: Bari – Pireja – Izmira – Stambula – Korfu - Bari

EUR 533 | CRUISEcentre

Midsummer in Sigulda

Midsummer in Sigulda

Performance "Skroderdienas Silmačos", fire ritual and evening ball in nature

Siguldas novada TIC

LVM MTB /Gravel Cēsis-Valmiera

LVM MTB /Gravel Cēsis-Valmiera

26. aprīlī tiks dots starts Latvijas valsts mežu MTB un Gravel maratona 1. posmam Cēsis-Valmiera.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

ESTA vīza uz ASV

ESTA vīza uz ASV

Bezmaksas konsultācijas, zvaniet 28454547

AL SVETS

Tallina - Stokholma - Tallina

Tallina - Stokholma - Tallina

Ceļojuma plāns: Baltic Queen izbraukšana no Tallinas plkst. 18.00 / brīvais laiks Stokholmā: no plkst. 10.30 – 17:30 / atgriešanās Tallinā plkst. 11.00

EUR 64 | FerryTickets

Īpašais svētku piedāvājums

Īpašais svētku piedāvājums

Izmanto papildu brīvdienas aprīlī, maijā un jūnijā, lai uzlabotu veselību 4 dienu programmā KRC "Jaunķemeri". Piedāvājums spēkā līdz 26.06.2026.

EUR 270 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Uzlādē enerģiju!

Uzlādē enerģiju!

Nepadodies vīrusiem! Uzņem saules enerģiju, dzen prom stresu un uzplauksti pavasarim! // Dažādi SPA un viesnīcu piedāvājumi!

EUR 135 | Estravel Latvia

Alus gardēžu vakariņas

Alus gardēžu vakariņas

24. aprīlī plkst. 19.00 Valmiermuižas alus viesistabā alus gardēžu vakariņas.

EUR 59 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Saimis tradiceju škola ap Jura dīnu

Saimis tradiceju škola ap Jura dīnu

19. aprīlī 12.00 Andrupenes lauku sētā – Ģimenes tradīciju skola par Jura dienu. Rotaļas, dziesmas, māla zirdziņi. Dalība: 2 olas un kārums. Info: 26187266

Krāslavas TIC

Šrilnaka! Cena sākot no 1229 eur!

Šrilnaka! Cena sākot no 1229 eur!

EUR 1229 | Itaka Latvia

Maroka! Cena sākot no 539 eur!

Maroka! Cena sākot no 539 eur!

EUR 539 | Itaka Latvia

Ideālā atpūta zem tropu saules!

Ideālā atpūta zem tropu saules!

Brīnišķīgs galamērķis tiem, kas vēlas apvienot relaksāciju ar piedzīvojumiem un izpētīt vienu no pasaules noslēpumainākajām vietām.

EUR 1695.0 | Latvia Tours

Grieķija! Cena sākot no 379 eur!

Grieķija! Cena sākot no 379 eur!

EUR 379 | Itaka Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -