Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.01.25
Alžīrija ir viena no pēdējām arābu valstīm, kas vēl nav sadūšojusies vērt savas durvis ceļotājiem, taču tuvākajā laikā situācija varētu mainīties, un valsts varētu doties virzienā, kādu ieturēja Saūda Arābija jau kopš 2019. gada.
Alžīrija plāno atvieglot vīzu saņemšanas procedūru, proti, līdzīgi kā, piemēram Ēģiptē, radot iespēju to iegādāties tieši lidostā.

15. aprīlī plkst. 12.00 un plkst. 14.00 Valmieras teātra Lielajā zālē būs skatāma zīmējumu opera “Dāsnumātika” – sirsnīga muzikālā izrāde visai ģimenei.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Tiesa gan, pagaidām pastāv bažas, ka tūristiem atvērti būs tikai valsts dienvidi, bet kārotā Vidusjūras piekraste un ziemas slēpošana Atlasa kalnos pagaidām varētu būt apgrūtināta. Proti, ceļojumi būs jārezervē tikai caur tūrisma aģentūru, kas darbojas Alžīrijā, un ceļā būs jādodas policijas eskorta pavadībā.
2022. gadā Alžīrijas tūrisma nozare veidoja tikai 1,5% no IKP, kas ir nožēlojami maz, ja salīdzina ar kaimiņvalsti Tunisiju, kur šis rādītājs ir 14%. Pagaidām Alžīrija no kaimiņiem atpaliek arī infrastruktūras ziņā, kas mudina valdību sākt sarunas ar uzņēmējiem, lai sāktos konkurētspējīgu viesnīcu būvniecība.

.jpg)
No pupiņas līdz krūzei – ienirsti Latgales kafijas pasaulē un izgaršo katru niansi Mājas kafejnīcu dienās! Vietu skaits ierobežots – piesakies jau tagad!
Rēzeknes pilsētas TIC

1-2 naktīm, SPA un nakšņošana, muižas, viesnīcas un viesu nami. Pēriem, ģimenēm un SOLO
EUR 99 | Estravel Latvia
.jpg)
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

2 naktis uz prāmja // izklaide uz kuģa // cena takarīga no nedēļas dienas // kursē ik pēc dienas
EUR 64 | FerryTickets

15. aprīlī plkst. 12.00 un plkst. 14.00 Valmieras teātra Lielajā zālē būs skatāma zīmējumu opera “Dāsnumātika” – sirsnīga muzikālā izrāde visai ģimenei.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

6. aprīlī no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 gaidīsim ikvienu – mazu un lielu – uz Lieldienu svinēšanu Valmieras centrā “Zaķim pa pēdām”!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves ekspozīcijām.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

15.aprīlī plkst. 12.00 un plkst. 14.00 Valmieras teātra Lielajā zālē būs skatāma zīmējumu opera “Dāsnumātika” – sirsnīga muzikālā izrāde visai ģimenei.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jaunā un talantīgā latviešu mūziķa līdz šim lielākais solokoncerts Siguldas pilsdrupās
Siguldas novada TIC

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // no 01.06.
EUR 439 | Estravel Latvia

No 10. līdz 12. aprīlim koncertzālē "Lielais dzintars" norisināsies laikmetīgās mūzikas festivāla “Baltijas Mūzikas dienas"
Liepājas reģiona TIB
.png)
Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku atpūtu par īpaši
EUR 445.00 | Latvia Tours

Lidojums no Rīgas, transfēri , 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 449 | Estravel Latvia