Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.04.26
Kompānijai “Celebrity Cruises”, iespējams, nāksies atvadīties no prāvas naudas summas par nepareizu izturēšanos pret nelaiķi, vēsta “Euronews”.
2022. gada 15. augustā uz kruīzu kuģa “Celebrity Equinox”, kas bija kruīzā pa Karību jūra ssalām, no sirdslēkmes nomira 55 gadus vecais Roberts Džounss. Viņa līķis uzglabāšanai nav ticis ievietots morgā, kā tas būtu nepieciešams, bet gan dzērienu dzesētājā. Tā rezultātā mirstīgās atliekas uzpūtās un kļuva zaļas, kā rezultātā ģimenei nebija iespēju sarīkot bēres ar atvērtu zārku.
Ģimene vērsusies tiesā, pieprasot atlīdzināt miljonu ASV dolāru zaudējumus, kas radušies ārkārtējas emocionālas traumas dēļ.

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem
EUR 519 | Estravel Latvia

Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. Vasaras sezonā var izmitināt līdz 50 personām.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs 29. un 30. maijā aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz krāšņiem Ģimenes svētkiem Liepājā.
Liepājas reģiona TIB

Starp visiem jaunajiem abonentiem 2026. gada 29. maijā izlozēsim atjaunojošu SPA atpūtu leģendārajā Jūrmala SPA Hotel Latvijā – ar vakariņām, brokastīm un...
Hookusbookus.com

No Marseļas, 3 naktis uz kuģa MSC Orchestra // no 193 € / personai / Marseļa – Taragona - Valensija
EUR 193 | CRUISEcentre
Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi
EUR 4700 | Estravel Latvia

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā
EUR 280 | Estravel Latvia

Liec koferi un dodies baudīt sauli! Pārved to mājās jau vasaras sākumā! Pēdējās vietas reisos par izdevīgākajām cenām!
EUR 439 | On-line ceļojumi Estravel

Renesanse miljoniem pavasara ziedu ietvarā atklāsies viskošākajās krāsās, aicinot jūs ieraudzīt, piedzīvot un izbaudīt! Nepalaid garām! Datums: 06.06.2026.
EUR 47 | Nikos Travel

Pēdējās vietas! Labākās cenas! Aviobiļetes un viesnīcas jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsiltantam! Kas pirmais brauc - tas pirmais maļ!
EUR 147 | Estravel Latvia

29. un 30. maijā rallijs "Kurzeme" atgriežas ar divām sacensību dienām un leģendāriem ātrumposmiem
Liepājas reģiona TIB

Lidojums no Rīgas, transfēri: lidosta-viesnīca-lidosta, 3 izvēlētajā naktis viesnīcā, brokastis
EUR 515 | Estravel Latvia

No 26.05.: Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programma // VASARA gaida JŪS!
EUR 449 | Estravel Latvia

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!
EUR 409 | Estravel Latvia

Tuvojoties vasarai, vecākiem aktuāls kļūst jautājums par bērnu brīvā laika organizēšanu. Jau šobrīd pieejama informācija par 11 nometnēm Smiltenes novadā.
Smiltenes TIC

3 vai 4 naktis, no Keiptaunas vai Durbanas // Vairāk kruīzu mekējiet On-line sistēmā
EUR 321 | CRUISEcentre