Kristīne Luca | 2023.05.26
Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība Latvijā, Lahemā Nacionālā parka un Soomaa Nacionālā parka tūrisma biedrības Igaunijā svin Eiropas dabas un nacionālo parku dienu ar kopīgām mārketinga aktivitātēm un veidojot jaunu tūrisma produktu!
“Jau pagājušajā gadā nacionālo parku tūrisma biedrību speciālistiem prātā bija ideju dzirksteles. Tūrisma biedrību pārstāvji viesojās Gaujas, Lahemā un Soomaa Nacionālajos parkos, un dzima kopīgas sadarbības ideja,” apraksta Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības mārketinga un komunikācijas speciāliste Kristīne Luca.

Iepriecini kādu mīļo cilvēku, vai iepriecini pats sevi – dāvana no Liepājas vienmēr liks sejā atplaukt patiesam smaidam.
Liepājas reģiona TIB
Gaujas Nacionālais parks ir vecākais un lielākais nacionālais parks Latvijā un atrodas Gaujas senlejā, un caur nacionālo parku plūst upe Gauja, no kā arī cēlies nacionālā parka nosaukums. Gaujas Nacionālais parks ir izdaudzināts ar bioloģisko daudzveidību un pārsteidzošas neskartās dabas un kultūrvēsturisku apskates vietu līdzpastāvēšanu. “Trīs nacionālie parki uzsākuši sadarbību un veidos vienoto tūrisma produktu, sniedzot iespēju ceļotājiem īsā laikā posmā ērti un ātri apmeklēt 3 parkus,” dalās pārdošanas un mārketinga speciāliste Elmaara-Aiga Timma.
Lahemā Nacionālais parks ir lielākais un vecākais nacionālais parks Igaunijā. Lahemā parks atrodas Igaunijas ziemeļu krastā ar akmeņainiem un smilšainiem jūras krastiem, gleznainiem purviem, priežu un klinšu mežiem, upēm, kas plūst kaļķakmens klinšu pakājēs un neregulāriem akmeņiem, kas nokļuvuši šeit pēdējā ledus laikmetā. "Mūsu trīs nacionālie parki - Lahemā, Gauja un Soomaa - ir salīdzinoši līdzīgi, bet tajā pašā laikā arī ļoti atšķirīgi. Ir vērts apmeklēt visas trīs pērles Baltijas valstīs," stāsta Kaisa Linno, vietējā gide un Lahemā Tūrisma asociācijas valdes locekle.
“Soomaaa Nacionālais parks ir jaunāks un turpina gūt popularitāti ceļotāju vidū,” stāsta Aivar Ruukel vietējais gids un Soomaa Tūrisma biedrības valdes loceklis. “Mūsu priekšrocība ir tā, ka atrodamies starp Gaujas un Lahemā Nacionālajiem parkiem,” turpina Aivar Ruukel. Soomaa Nacionālais parks ir vislabāk pazīstams ar “piekto gadalaiku”, kad izkusušā sniega vai lietusgāzes ūdens appludina visus zemākos mežus, ceļus un pat pagalmus.


Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pirti, atpūtas iespējas u.c.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Krāšņā Jēzus Sirds katedrāle ar vēsturisku koka baznīcu, grezniem altāriem un vitrāžām.
Rēzeknes pilsētas TIC

Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska, kopā ar torņiem, tornīšiem un jumta izbūvēm.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kalnu slēpošanas bāze EGĻUKALNS atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Muiža celta 19. gadsimta 2. pusē (iespējams 1875. gadā). 1.pasaules kara laikā muiža stipri cietusi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Fly Dubai Lite ekonomiskās klases aviobiļešu piedāvājums - Dubaija, Kolombo, Malē, Katmandu...
EUR 429 | SKY24.LV

Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kopumā mūsdienās apzinātas ap 70 jūgendstilam piederīgu ēku, lielākā daļa no tām būvētas atturīgā un lakoniskā manierē, kas harmoniski iekļaujas pilsētvidē.
Liepājas reģiona TIB

Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Galvassāpes ir viens no visizplatītākajiem veselības traucējumiem pasaulē. Pieraksties neriologa konsultācijai, ja sastopies ar biežām galvassāpēm.
Republikas laukuma klīnika

Atbilstoši Jūsu vēlmēm, par izdevīgāko pieejamo cenu! - Atpūtas ceļojumu meklēšanas sistēma. Profesionāla konsultanta atbalsts!
EUR 299 | Celojumi estravel

Traķu pilsēta kopš sendienām ir slavena ar harmonisku dažādu nacionālo un reliģisko kopienu līdzāspastāvēšanu.
Trakai TIC

Slēpošanas trase ir atvērta (1.5 km) ir arī klasikas sliede. Darbojas arī slēpju noma.Trases apgaismotas visas dienas līdz 21.00
Madonas TIC