«airBaltic» saņem 2023. gada APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā

airBaltic.com | 2023.05.26

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2023. gada 24. maijā saņēma 2023. gada APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā (APEX Passenger Choice Award of Best Cabin Service in Europe), atzinīgi novērtējot lidsabiedrības apkalpošanu lidojumu laikā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Esmu pateicīgs un lepns par airBaltic komandas ieguldīto darbu un centību, kā rezultātā mūsu apkalpošana lidmašīnās ir guvusi atzinību starptautiskā mērogā. Tas parāda, ka esam uz pareizā ceļa, un motivē mūs censties vēl vairāk, turpinot attīstīt mūsu lidojumu laikā piedāvātos pakalpojumus.”

“Visas airBaltic komandas vārdā es pateicos mūsu pasažieriem un APEX komandai par šo augsto atzinību,” piebilda Martins Gauss.

“Ar vairāk nekā vienu miljonu pasažieru balsu airBaltic izcilā atzinība par 2023. gada labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā ir apliecinājums lidsabiedrības augstvērtīgajām produktu inovācijām un kvalitatīvajam servisam,” norāda APEX izpilddirektors Dr. Džo Līders (Dr. Joe Leader). “Augstais pasažieru vērtējums liecina, ka profesionālie airBaltic stjuarti apvieno Baltijas valstu gara siltumu ar profesionalitāti, pārvēršot vienkāršus lidojumus neaizmirstamos ceļojumos.”

Balva tika pasniegta īpašā ceremonijā pasākuma Future Travel Experience EMEA, Ancillary & Retailing ietvaros, kas šonedēļ norisinās Dublinā, Īrijā. airBaltic komandas vārdā prestižo balvu saņēma airBaltic stjuartu vadības viceprezidente Ingūna Andže.

APEX Pasažieru izvēles balva ir viena no prestižākajām balvām, ko lidsabiedrība var saņemt kā atzinību par pasaulē labākajiem sasniegumiem salona apkalpošanas, sēdekļu komforta, izklaides un citās jomās.

Avots: airBaltic.com



Marikas Dienas koncerts

Marikas Dienas koncerts "Kas jauns?"

19. jūlijā Smiltenes Vecajā parkā notiks ikgadējais Marikas dienas koncerts, kas veltīts dzejniecei Marikai Svīķei.

Smiltenes TIC

Vasaras labākie piedāvājumi!

Vasaras labākie piedāvājumi!

Jūsu sapņu atpūta ir tuvāk nekā jebkad agrāk. Jums nav jādodas tālu, lai izbaudītu kaut ko patiešām īpašu. Tikai daži klikšķi un jūs jau esat ceļā.

Hookusbookus.com

 Kempings “Krasti”

Kempings “Krasti”

Kempings “Krasti” atrodas pie Slutišķiem, dabas parkā Daugavas loki, ļoti skaistā vietā Daugavas krastā Daugavsargu lokā. Kempingā pieejamas telšu vietas.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vesela mugura

Vesela mugura

Programma sēdoša un fiziski smaga darba darītājiem, kā arī tiem, kuriem ir sūdzības par hroniskām muguras sāpēm vai deģeneratīvām izmaiņām mugurkaulā.

EUR 475 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Īsās ģimenes brīvdienas Nallikari, no Oulu

Īsās ģimenes brīvdienas Nallikari, no Oulu

4 naktis izvēlētajā naktsmītnē, 2 dienu ieeja Vauhtipiusto atrakciju parkā un pilsētas vilcieniņš, atpūtas iespējas Nallikari

EUR 155 | Estravel Latvia

Ģimeņu brīvdienas katru sestdienu!

Ģimeņu brīvdienas katru sestdienu!

No 4. jūlija līdz 29. augustam katru sestdienu Via Jurmala lielais laukums pārvērtīsies par vietu, kur bērniem būs ko piedzīvot, bet vecākiem — ko izbaudīt.

ViaJurmala

Restorānā After jaunas garšas!

Restorānā After jaunas garšas!

Rīgas viesnīcas restorānā After... esam papildinājuši ēdienkarti ar jaunām garšām. Nāciet nogaršot un atrodiet savu jauno iecienītāko ēdienu!

Wellton Riverside SPA Hotel

UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI

UZBEKISTĀNA - AUSTRUMU MOTĪVI

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.

AL SVETS

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

 Grieķija - Halkidiki! Cena no 399 eur!  I

Grieķija - Halkidiki! Cena no 399 eur! I

Halkidiki piekraste ir slavena ar kristāliskajiem ūdeņiem un līčiem, kas ir ideāli piemēroti ceļotājiem, kuri meklē klusumu un mieru.

EUR 439 | Itaka Latvia

Stilīgas telpas pasākumiem, kāzām un...

Stilīgas telpas pasākumiem, kāzām un...

Jaunmoku pils piedāvā vēsturisku pili ar muzeju, plašu ainavu parku pastaigām, kā arī stilīgas telpas pasākumiem, kāzām un atpūtai ģimenēm...

Jaunmoku pils

Ar vairāk nekā 80 galamērķiem!

Ar vairāk nekā 80 galamērķiem!

Ar vairāk nekā 80 galamērķiem mūsu maršrutu tīklā ik dienu savienojam Latviju ar pasauli.

airBaltic

Viesu māja “Stārķis”

Viesu māja “Stārķis”

Viesu māja „Stārķis” piedāvā vairākas aprīkotas banketu zāles svinībām, ēdināšanas pakalpojumus, karaoke, deju zāli, krievu pirti, labiekārtotu pludmali.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Mājas kafejnīcu dienas Krāslavas novadā

Mājas kafejnīcu dienas Krāslavas novadā

11. un 12. jūlijā Krāslavas novads aicina doties īpašā garšu un sajūtu ceļojumā, kur Latgales viesmīlība satiekas ar stāstiem, tradīcijām un dabas skaistumu!

Krāslavas TIC

Vjetnama, Hošimina

Vjetnama, Hošimina

Agrās rezervēšanas piedāvājums atpūtai Vjetnamā // 11 naktis, no Rīgas, brokastis

EUR 1409 | Estravel Latvia

Piedzīvojumu ceļojumu atlaides!

Piedzīvojumu ceļojumu atlaides!

Jauns mēnesis - jaunas atlaides! Rezervējiet līdz 31.07. un iedvesmojaties piedzīvojumiem!

EUR 489 | Estravel Latvia

Seriāla

Seriāla "Ķīlnieki" maršruts Talsos

Maršruts ved cauri pilsētas ielām, pakalniem un vietām, kas redzamas seriāla ainās, ļaujot paskatīties uz Talsiem no kino skatupunkta.

VisitTalsi.com

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne ir slavena ar savām iespaidīgajām dabas ainavām. Šajā valstī slejas augsti kalni, kurus apskalo jūra, dzidri ezeri, kā arī mierīgai atpūtai piemērotas

EUR 509 | Itaka Latvia

Spānija,cena sākot no 439 eur!

Spānija,cena sākot no 439 eur!

Nevainojamas pludmales, gardas paellas, arhitektūras pieminekļu un gleznainās piekrastes. Pilsētas kosmopolītiskā atmosfēra ir raksturīga Barselonai.

EUR 439 | Itaka Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -