Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.06.12
Tallinas pašvaldība plāno atbrīvot ārvalstu diplomātus un viņu ģimenes no braukšanas maksas Tallinas sabiedriskajā transportā, jo ar 2023.gada 1.jūliju ārvalstu diplomātiskajam korpusam ir jāmaksā par publiskajām autostāvvietām Igaunijas galvaspilsētā, izņemot vēstnieka auto ar CMD sērijas numurzīmēm. Tallinā ir 33 automašīnas ar CMD numurzīmēm. Autostāvvietu ierobežojums attieksies uz vairāk nekā 200 vēstniecību automašīnām ar CD un AT sērijas numurzīmēm.
Tiesības uz bezmaksas braucieniem Tallinas sabiedriskajā transportā attieksies tikai uz tiem diplomātiskā korpusa darbiniekiem, kuri būs reģistrējušies Tallinas sabiedriskā transporta birojā kā klienti. ‘’Diplomātiskā’’ brīvbiļete būs derīga uz vienu gadu un tā var attiekties apmēram uz 500 personām.
Kopš 2013.gada Tallinas iedzīvotāji sabiedrisko transportu var izmantot bez maksas, lai mazinātu autotransporta kustību Tallinas ielās un mazinātu sociālo nevienlīdzību.


Višķu amatnieki apmeklētājiem piedāvā maršrutu pa ciemu, kas sevī ietver iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Varis Vilcāns ir koktelnieks un metālkalējs, kas sevi dēvē par dīvaino lietu meistaru.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Šodien, Ventspils teātra namā "Jūras vārti" viesosies Liepājas teātris ar izrādi "Tēvs klusums". Tiekamies!
Ventspils TIC

Sviniet gada pēdējo piektdienu ar stilu! 🥂 Vakariņas jūras krastā Jūrmalā, prosecco un DJ ar 2025.gada hitiem. Lieliska atmosfēra un svētku noskaņa garantēta!
EUR 25 | Baltic Beach Hotel & SPA

Pirmais pasaules karš ir atstājis ilgi nedzīstošas rētas ne tikai cilvēku likteņos un sirdīs, bet arī lielā tagadējās Latvijas un Lietuvas teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Traķu pilsēta kopš sendienām ir slavena ar harmonisku dažādu nacionālo un reliģisko kopienu līdzāspastāvēšanu.
Trakai TIC

Darbnīca URTAWOOD – vieta, kur sastapt mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!
Liepājas reģiona TIB

13.decembrī plkst.18.00, Krāslavas senajos staļļos, restorānā "Fon Bubert" norisināsies Mārča Auziņa koncerts "SOLO ĢITĀRAI". Biļetes iegāde 29 483 996.
EUR 25.00 | Krāslavas TIC

7. decembrī vokālais ansamblis "Šokolāde" aicina uz sirsnīgu un gaišu koncertu.
Liepājas reģiona TIB

Svētki bez raizēm! // Individuāļiem un grupām // Rīga un Jūrmala
EUR 65 | Estravel Latvia
Tagad tas viss ir iespējams — un vēl izdevīgāk! Populāri galamērķi, liela galamērķu izvēle un draudzīgas cenas — šis ir īstais brīdis rezervēt!
Latvia Tours - Berga bazārs

Menopauze ir dabisks dzīves posms, kad sievietei beidzas menstruācijas un olnīcas pārstāj ražot hormonus estrogēnu un progesteronu.
Republikas laukuma klīnika