Pār «Stena Line» prāmja bortu pārkritušie māte un dēls gājuši bojā

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.07.03

Lai gan 2023. gada 29. jūnijā pār prāmja “Stena Line”, kas kursēja no Polijas pilsētas Gdiņas uz Zviedriju, borta pārkritušos 7 gadus veco puisēnu un viņa māti glābšanas operācijā izdevās atrast un nogādāt slimnīcā, 30. jūnijā parādījās ziņas, ka abi ir miruši, vēsta “Reuters”.

Zviedrijas prokuratūra informējusi, ka šī lieta tiek izmeklēta kā iespējama slepkavība. Tiesa gan, pagaidām neviens aizdomās turamais nav identificēts.

Zviedrijas policija izplatījusi aicinājumu pasažieriem no Polijas, jo abi bojāgājušie ir Polijas pilsoņi, sniegt informāciju, kas varētu palīdzēt lietas izmeklēšanā.

Avots: BalticTravelnews.com/Reuters.com



Ar latviski runājošu grupas vadītāju

Ar latviski runājošu grupas vadītāju

Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi

EUR 4700 | Estravel Latvia

Mākslas izstāde

Mākslas izstāde "Mierā!"

29. maijā Liepājā tiks atklāta laikmetīgās mākslas izstāde "Mierā!"

Liepājas reģiona TIB

International Sigulda Opera Festival

International Sigulda Opera Festival

Original production of Giacomo Puccini's opera "Madama Butterfly" on an open-air stage. Sacred music concert, Gala concert

Siguldas novada TIC

Vasaras zaļumballe Rēzeknē

Vasaras zaļumballe Rēzeknē

Bezmaksas dejas zem klajas debess – vai būsi tur?

Rēzeknes pilsētas TIC

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

EUR 409 | Itaka Latvia

Piedalies saietā

Piedalies saietā "Lielais plosts 2026"

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

ŠRILANKA 18.-29.08.2026

ŠRILANKA 18.-29.08.2026

Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru.

AL SVETS

Itālijas ezeru burvība 31.07!Cena 1029 eur

Itālijas ezeru burvība 31.07!Cena 1029 eur

EUR 1029 | Itaka Latvia

SAS aviobiļešu izpārdošana

SAS aviobiļešu izpārdošana

Līdz 26.05. - galamērķi Eiropā ASV un Āzijā // ceļošanas periods: līdz 30.04., atkarībā no galamērķa

EUR 109 | SKY24.LV

Saulainā Sicīlija 04.07.! Cena 1239 eur!

Saulainā Sicīlija 04.07.! Cena 1239 eur!

EUR 1239 | Itaka Latvia

KAUKĀZA PĒRLES: ARMĒNIJA UN GRUZIJA

KAUKĀZA PĒRLES: ARMĒNIJA UN GRUZIJA

Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!

EUR 1100 | AL SVETS

No Hošiminas līdz Hanohjai

No Hošiminas līdz Hanohjai

No Hoišiminas. puspansija, viesnīcas, nats vilcieni, ekskursijas, transfēri tūres ietvaros, gidu/grupas padītāja pakalpojumi

EUR 561 | Estravel Latvia

Vidusjūras salu kruīzs

Vidusjūras salu kruīzs

No Venēcijas | 6 naktis uz kuģa MSC Lirica // Venēcija – Kotora – Mikona – Sirosa – Ankona

EUR 451 | CRUISEcentre

Sasildieties gaidot vasaru!

Sasildieties gaidot vasaru!

Viesnīcu piedāvājumi atpūtai ar SPA // Jūsu vitamīnu un enerģijas deva līdz sagaidāt vasaru // 1 - 5 naktīm // individuāli, pāriem un ģimenēm

EUR 99 | Estravel Latvia

Ātra rezervēšana - ērta atcelšana

Ātra rezervēšana - ērta atcelšana

VĒRTĪGI! Idejas ceļojumam, garantētas ekskursijas, pat esot jau ceļā, ieejas biļetes bez rindas! // bezmaksas atcelšana 24 h pirms plānotā notikuma

EUR 9 | Estravel Latvia

Viesu māja

Viesu māja "Pie Torņa"

Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Prāga! Cena sākot no 359 eur!

Prāga! Cena sākot no 359 eur!

EUR 359 | Itaka Latvia

Kostadorada. Spānijas pludmales

Kostadorada. Spānijas pludmales

Liec koferi un dodies baudīt sauli! Pārved to mājās jau vasaras sākumā! Pēdējās vietas reisos par izdevīgākajām cenām!

EUR 439 | On-line ceļojumi Estravel

Franču Rivjēra! Cena sākot no 369 eur!

Franču Rivjēra! Cena sākot no 369 eur!

EUR 369 | Itaka Latvia

Jūrmalā sākas vasara

Jūrmalā sākas vasara

Sezonas atpūtas vietas, koncerti, ūdenssporta piedzīvojumi un kultūras notikumi soli pa solim iezīmē Jūrmalas vasaras sākumu.

Jūrmalas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -