VIDEO: Pasaulē lielākais kruīza kuģis dodas izmēģinājuma braucienā

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.07.05

Par pasaulē lielāko kruīza kuģi uzskatītais “Icon of The Seas”, kas tiek būvēts Somijā, “Meyer” kuģu būvētavā Turku, devies pirmajā izmēģinājuma braucienā, pirms oktobrī paredzētās piegādes īpašniekam.

“Royal Caribbean International” flotes kuģa garums ir 365 metri, tas varēs ērti uzņemt 5610 pasažierus un2350 apkalpes locekļus. Uz kuģa būs pasaulē lielākais ūdens atrakciju parks uz kuģa, kā arī septiņi baseini un deviņas burbuļvannas.

Plānots, ka kuģis pievienosies “Royal Caribbean International” flotei 2023. gada 26. oktobrī, bet pirmos pasažierus tas uzņems 2024. gadā.

Šobrīd lielākais kruīza kuģis pieder tai pašai rēderejai – “Wonder of the Seas”, kas pirmo reisu veica vien 2022. gadā.

Avots: BalticTravelnews.com/Cnn.com


gunrange - 3920
Uzdāvini burvīgu atpūtu Jūrmalā!

Uzdāvini burvīgu atpūtu Jūrmalā!

Iepriecini sev mīļu cilvēku ar mierpilnu atpūtu Jūrmala SPA Hotel, skaistu nakšņošanu, SPA baudījumu, gardām brokastīm un laiku, ko nesteidzīgi izbaudīt.

Hotel Jūrmala SPA

Prāga! Cena sākot no 349 eur!

Prāga! Cena sākot no 349 eur!

Arhitektūras pērles: Kārļa tilts, Prāgas pils, Svētā Vita katedrāle.

EUR 349 | Itaka Latvia

Rēzeknei 741 - Svini ar mums!

Rēzeknei 741 - Svini ar mums!

Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!

Rēzeknes pilsētas TIC

Grieķija - Halkidiki! Cena sākot 449 eur!

Grieķija - Halkidiki! Cena sākot 449 eur!

Halkidiki piekraste ir slavena ar kristāliskajiem ūdeņiem un līčiem, kas ir ideāli piemēroti ceļotājiem, kuri meklē klusumu un mieru.

EUR 449 | Itaka Latvia

Atpūtas komplekss “Ambro krasts”

Atpūtas komplekss “Ambro krasts”

Lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Atpūtas komplekss atrodas Višķu ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Albānija! Cena sākot no 599 eur!

Albānija! Cena sākot no 599 eur!

Albānija ir valsts ar bagātu vēsturi, kas apvieno vairākus arhitektūras stilus un iespaidīgu dabas vidi ar skaistām dabas pludmalēm.

EUR 599 | Itaka Latvia

Autokross Smiltenes Tepera autotrasē

Autokross Smiltenes Tepera autotrasē

23. un 24. augustā Smiltenes Tepera autotrasē notiks Latvijas autokrosa čempionāta un kausa piektais posms, kā arī Igaunijas autokrosa čempionāta 5. posms.

Smiltenes TIC

29. augustā autosporta svētki Aizkrauklē

29. augustā autosporta svētki Aizkrauklē

29. augustā Aizkrauklē norisināsies "NONSTOP Izturības sacīkstes 2026". Autosporta sacensības, aktivitātes visai ģimenei un izklaide visas dienas garumā.

EUR 10 | Aizkraukles novada TIC

Baudi austeres un šampanieti Rīgā!

Baudi austeres un šampanieti Rīgā!

Stilīgs dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgas centrā, Berga Bazārā, kas apvieno sezonālu virtuvi, jūras veltes un izsmalcinātu atmosfēru.

Buržujs

Bulgārija! cena sākot no 589 eur!

Bulgārija! cena sākot no 589 eur!

Saules un jūras mīļotāji šeit atradīs kilometru garas zeltaino smilšu pludmales.Gardēži novērtēs vietējo virtuvi, kuras pamatā ir vienkāršas sastāvdaļas.

EUR 589 | Itaka Latvia

Liepājas Simfoniskais orķestris

Liepājas Simfoniskais orķestris

19. septembrī uzsākot jauno sezonu Liepājas Simfoniskais orķestris uzstāsies ar pasaules vadošajiem čellistiem.

Liepājas reģiona TIB

Horvātija! Cena sākot no 489 eur!

Horvātija! Cena sākot no 489 eur!

Horvātija ir slavena ar savām daudzajām burvīgajām pludmalēm, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

EUR 489 | Itaka Latvia

Maurīcija - septiņas paradīzes krāsas!

Maurīcija - septiņas paradīzes krāsas!

Šī sala ir slavena ar savām skaistajām balto smilšu pludmalēm, kristāldzidro ūdeni un bagātīgo zemūdens pasauli.

EUR 2519 | Itaka Latvia

Kempings “Daugavas lokos”

Kempings “Daugavas lokos”

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maroka! Cena sākot no 579 eur!

Maroka! Cena sākot no 579 eur!

Zilas un baltas berberu mājas uz iespaidīgām klintīm,sarkanas smilšu kāpas un kvēlojošas palmu oāzes Sahārā.

EUR 579 | Itaka Latvia

Jauns izmērs picām ar atlaidi!

Jauns izmērs picām ar atlaidi!

Akciju jaunumus skaties Domino’s Pizza interneta vietnē. Šobrīd Rīgā jau darbojas 6 restorāni.

Domino`s Pizza

Īsās brīvdienas Varšavā

Īsās brīvdienas Varšavā

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā, brokastis

EUR 379 | Estravel Latvia

Atpūtas māja “Dubezers

Atpūtas māja “Dubezers"

Atpūtas māja “Dubezers” atrodas gleznainā dabas teritorijā “Pilskalnes Siguldiņa”.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.

EUR 349 | Itaka Latvia

Zanzibāra! Cena sākot no 1509 eur!

Zanzibāra! Cena sākot no 1509 eur!

Vieta, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas laiski gozēties un baudīt sauli smilšu pludmalē, vai Āfrikas safari piedzīvojumu alkstošiem ceļotājiem.

EUR 1509 | Itaka Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -