Konkursa ietvaros meklē iedvesmojošus runātājus par ilgtspējas jautājumiem

Marta Mackeviča | 2023.08.25

Baltijas ilgtspējas festivāla „Impact Day 2023“ ietvaros tiek organizēts konkurss, kura mērķis ir atrast iedvesmojošus runātājus un lektorus, kuri ir gatavi veicināt labāku nākotni un pozitīvas pārmaiņas. Ikviens interesents aicināts izveidot saistošu 5 minūšu runu angļu valodā un iesūtīt video formātā konkursam „Impact Speaker Contest“. Lai pieteiktos, iepriekšēja publiskās runas pieredze nav nepieciešama.

„Šī gada tēma ir „Vai mēs darām pietiekami?“. Neraugoties uz progresu zināšanu izplatīšanā un ilgtspējīgas prakses ieviešanā, vides un sociālie izaicinājumiem, ar kuriem mūsdienās saskaramies, pieprasa aktīvāku un saliedētāku darbu. Jo saistošāk iedvesmosim un pasniegsim vēstījumus, jo būtiskāku ietekmi varam sasniegt. Ar konkursu mēs rādās platformu šim nolūkam un ceram atrast iedvesmojošus runātājus,“ skaidro konkursa organizatore, psiholoģijas doktore, uzņēmuma „Miltton New Nordics“ partnere Eva-Maria Kangro.

„Ikviens, kurš vēlas iedvesmot ar savu uzrunu, ir aicināts iesniegt pieteikumu. Gaidīsim video no vadītājiem, uzņēmējiem, studentiem, nozaru speciālistiem vai no ikviena cilvēka, kuram rūp ilgtspēja,“ piebilst organizatore.  

Vizuālās domāšanas eksperte un pagājušā gada konkursa uzvarētāja Kati Orava stāsta, ka konkursā piedalījusies, jo tas sniedza lielisku iespēju pārbaudīt savas runas prasmes. „Piedalīšanās man sniedza pārliecību, prasmes un pašpārliecinātību, lai virzītos uz savu sapni. Labākais veids, kā izaicināt sevi un nodrošināt, ka tiekat sadzirdēti, ir izkāpt no savas komforta zonas,“ viņa piebilst.

Izcilākie runātāji tiks arī apbalvoti - uzvarētājs saņems iespēju apmeklēt privātas mentoringa sesijas, kā arī balvas 1 500 eiro vērtībā. Dalībniekiem, kuri saņems augstāko novērtējumu, būs iespēja uzstāties ar savu runu uz “Impact Day 2023” galvenās skatuves. Viens no finālistiem saņems arī īpašu balvu no bijušās Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas fonda. Pieteikšanās noslēgsies 3. septembrī, bet pusfināli norisināsies visu septembri. Uzvarētājs uz skatuves kāps 6. oktobrī Tallinā.

“Impact Day” ir lielākais ilgtspējas festivāls Baltijā, kas norisināsies 5.-6. oktobrī Tallinā. Festivāla laikā uz kopumā trīs skatuvēm kāps vairāk nekā 2000 dalībnieki. Iedvesmas runātāju konkursu “Impact Speaker Contest” organizē “Miltton New Nordics” sadarbībā ar “SpeakSmart”, to atbalsta bijušās Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas fonds. Pieteikšanās ir atvērta līdz 3. septembrim konkursa oficiālajā mājaslapā.

Avots: Miltton.com


Valmiera - 3773
Ēģipte - Atpūta kūrortos

Ēģipte - Atpūta kūrortos

Agrās rezervēšanas cenas // Atpūta pludmalē un ekskursiju piedāvājumi // 7 naktis - 2023. un 2024. gads.

EUR 485 | Estravel Latvia

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Toskāna, Itālija. Mājas, villas vai apartamentu īre // cena aprēķināta 1 personai 7 naktīm, ceļojot grupā

EUR 124 | Estravel Latvia

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana

EUR 809 | Estravel Latvia

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // Tenerife. Kanāriju salas // 01.11.2023. - 20.04.2024.

EUR 755 | Estravel Latvia

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Super Sale

Super Sale

Rezervē un saņēm 15% atlaidi

Bellevue Park Hotel Riga

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Bazārs – izsole!

Bazārs – izsole!

1. oktobrī plkst. 14.00, aicinām apmeklēt sirsnīgu pasākumu Bazārs – izsoli. Bazārs norisināsies Burtnieku baznīcas kompleksa staļļa ēkā.

EUR 1 | Valmieras TIC

Club Med Bodrum

Club Med Bodrum

Šī ir lieliska vieta romantiskai atpūtai divatā vai jautrai atpūtai ar draugiem. Aktīvās izklaides, kultūras atklājumi un dabas skaistums jūs sagaidīs kūrortā

EUR 860 | Latvia Tours

Valmieras peldbaseina dzimšanas diena!

Valmieras peldbaseina dzimšanas diena!

Lai atzīmētu 5 gadu jubileju, Valmieras peldbaseins svētdien, 1. oktobrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicina uz dzimšanas dienas svinībām!

Valmieras TIC

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Ja par savu darba vietu sauc kādu izglītības iestādi, izmanto rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" īpašo piedāvājumu un palutini sevi. www.jaunkemeri.lv

EUR 300 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Brīvdienas Barselonā

Brīvdienas Barselonā

7 naktis izvēlētajā viesnīcā, transfēri, brokastis un īpašais piedāvājums // 01.11.2023. – 31.03.2024.

EUR 858 | Estravel Latvia

Pludmales atpūta Zanzibārā

Pludmales atpūta Zanzibārā

Jau no 18.10.! Tirkīzzils ūdens un balto smilšu pludmales, unikāla kultūra un daba!

EUR 1420 | Latvia Tours

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

HOOKUSBOOKUS.COM septembra labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās no 51 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

Hookusbookus.com

Club Med The Finolhu Villas

Club Med The Finolhu Villas

Nesteidzīgi SPA rituāli, gardēžu vakariņas pludmalē, zemūdens pasaules izzināšana un personāls, kurš uzminēs jūsu vēlmes, pirms jūs paši par tām iedomāsieties.

EUR 2400 | Latvia Tours

Kalnu slēpošana Slovākijā

Kalnu slēpošana Slovākijā

5 dienas slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Pēc grupas vēlēšanās – termālie baseini, stalaktītu alas, nacionālās vakariņas.

EUR 335 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -