Konkursa ietvaros meklē iedvesmojošus runātājus par ilgtspējas jautājumiem

Marta Mackeviča | 2023.08.25

Baltijas ilgtspējas festivāla „Impact Day 2023“ ietvaros tiek organizēts konkurss, kura mērķis ir atrast iedvesmojošus runātājus un lektorus, kuri ir gatavi veicināt labāku nākotni un pozitīvas pārmaiņas. Ikviens interesents aicināts izveidot saistošu 5 minūšu runu angļu valodā un iesūtīt video formātā konkursam „Impact Speaker Contest“. Lai pieteiktos, iepriekšēja publiskās runas pieredze nav nepieciešama.

„Šī gada tēma ir „Vai mēs darām pietiekami?“. Neraugoties uz progresu zināšanu izplatīšanā un ilgtspējīgas prakses ieviešanā, vides un sociālie izaicinājumiem, ar kuriem mūsdienās saskaramies, pieprasa aktīvāku un saliedētāku darbu. Jo saistošāk iedvesmosim un pasniegsim vēstījumus, jo būtiskāku ietekmi varam sasniegt. Ar konkursu mēs rādās platformu šim nolūkam un ceram atrast iedvesmojošus runātājus,“ skaidro konkursa organizatore, psiholoģijas doktore, uzņēmuma „Miltton New Nordics“ partnere Eva-Maria Kangro.

„Ikviens, kurš vēlas iedvesmot ar savu uzrunu, ir aicināts iesniegt pieteikumu. Gaidīsim video no vadītājiem, uzņēmējiem, studentiem, nozaru speciālistiem vai no ikviena cilvēka, kuram rūp ilgtspēja,“ piebilst organizatore.  

Vizuālās domāšanas eksperte un pagājušā gada konkursa uzvarētāja Kati Orava stāsta, ka konkursā piedalījusies, jo tas sniedza lielisku iespēju pārbaudīt savas runas prasmes. „Piedalīšanās man sniedza pārliecību, prasmes un pašpārliecinātību, lai virzītos uz savu sapni. Labākais veids, kā izaicināt sevi un nodrošināt, ka tiekat sadzirdēti, ir izkāpt no savas komforta zonas,“ viņa piebilst.

Izcilākie runātāji tiks arī apbalvoti - uzvarētājs saņems iespēju apmeklēt privātas mentoringa sesijas, kā arī balvas 1 500 eiro vērtībā. Dalībniekiem, kuri saņems augstāko novērtējumu, būs iespēja uzstāties ar savu runu uz “Impact Day 2023” galvenās skatuves. Viens no finālistiem saņems arī īpašu balvu no bijušās Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas fonda. Pieteikšanās noslēgsies 3. septembrī, bet pusfināli norisināsies visu septembri. Uzvarētājs uz skatuves kāps 6. oktobrī Tallinā.

“Impact Day” ir lielākais ilgtspējas festivāls Baltijā, kas norisināsies 5.-6. oktobrī Tallinā. Festivāla laikā uz kopumā trīs skatuvēm kāps vairāk nekā 2000 dalībnieki. Iedvesmas runātāju konkursu “Impact Speaker Contest” organizē “Miltton New Nordics” sadarbībā ar “SpeakSmart”, to atbalsta bijušās Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas fonds. Pieteikšanās ir atvērta līdz 3. septembrim konkursa oficiālajā mājaslapā.

Avots: Miltton.com



Mūzikas un mākslas festivāls Ezera Skaņas

Mūzikas un mākslas festivāls Ezera Skaņas

Ezera Skaņu kulminējošais notikums ir rīta performance Kāla ezera vidū. Agrā 1.augusta rītā, tumsas ieskauti, apmeklētāji tiek aicināti ar laivām doties ezerā.

Madonas TIC

Minibusa noma Minhenē

Minibusa noma Minhenē

Vietu skaits 16+1+1, iebūvētie galdiņi, papildus vieta kājām, privāts šoferis, viss jūsu ērtībām ceļojumiem pa Eiropu.

EUR 450 | OsaBus

Itālija ! Cena sākot no 469 eur!

Itālija ! Cena sākot no 469 eur!

Itālija ir kaut kas vairāk nekā tikai pica, pasta un saldējums! Iespaidīgi kalni, vēl iespaidīgākas pludmales, pasaulslaveni muzeji un arhitektūras šedevri.

EUR 469 | Itaka Latvia

Sezonas garšas restorānā Tapas Tapas!

Sezonas garšas restorānā Tapas Tapas!

Piedāvājam jauno à la carte ēdienkarti, kas iepriecinās ar daudzveidīgām garšām un rūpīgi gatavotiem ēdieniem. Mūsu terase ir atvērta!

Wellton Riga Hotel & SPA

Meksika! Cena sākot no 1839eur!

Meksika! Cena sākot no 1839eur!

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.

EUR 1839 | Itaka Latvia

Star of the Seas - Karību jūra

Star of the Seas - Karību jūra

🌴 Izbraukšana no Portkanaveralas, Florida, ASV | 7 naktis uz kuģa 🚢 Royal Caribbean kuģis “Star of the Seas” 💰 Cena no 1126 € / pers. 🌍 Maršruts: Portkanave

EUR 1126 | CRUISEcentre

Izmantojiet kodu SUMMER2026

Izmantojiet kodu SUMMER2026

Rezervējiet savu Tallinas uzturēšanos Superior numurā jau šodien: izmantojiet kodu SUMMER2026 un saņemiet līdz pat 25% atlaidi.

Rixwell Collection Savoy Boutique Hotel 5* (Tallina)

Ģimeņu sestdienas Via Jurmala

Ģimeņu sestdienas Via Jurmala

Katru sestdienu no plkst. 12.00 līdz 18.00 Via Jurmala lielais laukums pārvēršas par vietu vasarīgām ģimeņu brīvdienām.

ViaJurmala

Atpūtas vieta “Višķezers”

Atpūtas vieta “Višķezers”

Atrodas Višķu ezera krastā un piedāvā atpūtas iespējas: nakšņošana, banketu zāle, pirts, telšu un ugunskura vietas, labiekārtota pludmale.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums!

Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums!

Vecrīgas 5 zvaigžņu viesnīca DOME HOTEL ir ieguvusi prestižo MICHELIN Key 2025, kas izcila kvalitātes, rūpīga darba un neaizmirstamas viesmīlības atzinība.

Dome Hotel

Viesu māja “Priedes”

Viesu māja “Priedes”

Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Portugāle! Cena sākot no 449 eur!

Portugāle! Cena sākot no 449 eur!

No saules pielietām pludmalēm līdz līkumotām vīna dārzu ielejām.Portugāles spilgtie festivāli un kultūras pasākumi.

EUR 449 | Itaka Latvia

Atklājiet Nīcas skaistākos dārzus

Atklājiet Nīcas skaistākos dārzus

No maija līdz septembrim Dienvidkurzemē Nīcas pagastā aicina iepazīt krāšņus un rūpīgi koptus privātdārzus

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Romantiska atpūta Jūrmalā

Romantiska atpūta Jūrmalā

Darba dienu piedāvājums // 1 nakts Executive Suite numurā 2 personām, brokastis, vakariņas un atpūtas piedāvājums

EUR 350 | Estravel Latvia

Madeira! Cena sākot no 639 eur!

Madeira! Cena sākot no 639 eur!

Madeirā, kas tiek uzskatīta par Atlantijas okeāna pērli, tiek apvienots ēdiens ar kultūru,īsta paradīze pārgājienu cienītājiem.

EUR 639 | Itaka Latvia

Valmieras skrējiens 2026

Valmieras skrējiens 2026

6. septembrī Valmierā notiks “Valmieras skrējiens 2026”, kas atgriež pilsētā rudens skriešanas svētkus.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ziemas agrā rezervēšana ir klāt!

Ziemas agrā rezervēšana ir klāt!

Vai jau sapņo par sauli, siltu jūru un atpūtu ziemas vidū? Tagad ir īstais laiks plānot savu nākamo ceļojumu! Neatliec sapņu atvaļinājumu uz pēdējo brīdi!

Tez Tour Latvia

Liepājas muzejā apskatāma izstāde

Liepājas muzejā apskatāma izstāde

Līdz 27. septembrim Liepājas muzejā būs apskatāma apvienības "Bedre" izstāde "0. laika tips – nenosakāms"

Liepājas reģiona TIB

Piedzīvojumu ceļojumu atlaides!

Piedzīvojumu ceļojumu atlaides!

Jauns mēnesis - jaunas atlaides! Rezervējiet līdz 31.07. un iedvesmojaties piedzīvojumiem!

EUR 489 | Estravel Latvia

Brīvdienu māja “Vīrogna”

Brīvdienu māja “Vīrogna”

Brīvdienu māja “Vīrogna” piedāvā naktsmītnes patīkamā lauku vidē, pirti ar svinību telpu, telšu vietas, ugunskura vietu, sporta laukumu, iespēju makšķerēt.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -