Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.09.11
2023. gada 8. septembra vakarā Maroku satricināja ļoti spēcīga zemestrīce, kas prasījusi vairāk nekā tūkstoš cilvēku dzīvības.
Zemestrīces stiprums bija 6,8 magnitūdas, un tās epicentrs vija 70 kilometrus uz dienvidrietumiem no Marrākešas. Zemestrīce bija jūtama vairākās pilsētās 400 kilometru rādiusā no epicentra.

No Helsinkiem vai Tamperes // 5 naktis viesnīcās/brīvdienu mājā, brokastis un plašs iekļauto aktivitāšu klāsts katrai dienai
EUR 770 | Estravel Latvia

Nīcā, Dienvidkurzemes novadā, pēc ilgāka pārtraukuma atgriežas pagasta svētki “Dzelzs ritmi Nīcā”
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

No 26.05.: Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programma // VASARA gaida JŪS!
EUR 449 | Estravel Latvia

Līdz 26.05. - galamērķi Eiropā ASV un Āzijā // ceļošanas periods: līdz 30.04., atkarībā no galamērķa
EUR 109 | SKY24.LV

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem
EUR 519 | Estravel Latvia

Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!
EUR 1100 | AL SVETS

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu un ieklausīties dabā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

3 vai 4 naktis, no Keiptaunas vai Durbanas // Vairāk kruīzu mekējiet On-line sistēmā
EUR 321 | CRUISEcentre

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

2026. gada 30. – 31. maijā Dubnas upē starp Parīzi un Vārkavas muižu norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru.
AL SVETS

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. Vasaras sezonā var izmitināt līdz 50 personām.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
Latvijas vasaras kulta ogas - zemenes godināšana Mālpilī. Dažādas muzikālas programmas un atrakcijas
Siguldas novada TIC