“Novatours” izziņo nākamās vasaras programmu un galamērķu jaunumus

“Novatours” izziņo nākamās vas

Foto: Pixabay.com | Autors: Ieva Sala | 2023.09.13

Baltijas valstīs lielākais ceļojumu organizators “Novatours”, esot pirmais tūrisma tirgū, iepazīstina ar pilnu 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jauniem galamērķiem no Latvijas – Kipra, Maļorka un Malaga. Uzņēmums, kas darbojas tirgū visilgāk un skaita jau 25. vasaras sezonu, palielinās piedāvājumu arī uz Grieķijas salām, Spāniju un Melnkalni. 2024. gada vasarā Latvijas iedzīvotāji aicināti plānot savas brīvdienas 14 galamērķos.

“Veidojot nākamā gada vasaras sezonas programmu, vispirms domājām par vēl labāku pieredzi mūsu klientiem – sākot ar brīvdienu plānošanu un, protams, paša ceļojuma izbaudīšanu. Salīdzinot šī gada vasaru ar nākamo gadu, mēs grupas ietvaros esam plānojuši līdz pat 15% izaugsmi apkalpoto klientu ziņā. Šoreiz esam sarūpējuši saviem ceļotājiem ekskluzīvu labumu paketi, kas motivē rūpēties par ceļojumu iepriekšpārdošanas laikā. Mums ir svarīgi sniegt saviem klientiem drošības sajūtu, tāpēc, piemēram, gadījumos, ja mainās kādi plāni vai notiek cenu svārstības, ar mūsu papildpakalpojumiem mūsu klienti neko nezaudē. Lieliskas ziņas sagaida ceļotājus, kas ir iemīļojuši mūsu populārāko galamērķi Turciju. Turp būs iespējams ceļot ar agrām izlidošanām un vēliem mājup lidojumiem, lai brīvdienas tiktu maksimāli izmantotas,” stāsta "Novaturas" grupas, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, vadītājs Vitālijs Rakovskis (Vitalij Rakovski).

Viņš arī piebilst, ka "Novatours" nākamajā vasarā palielinās kapacitāti virzienos, kas ceļotājiem ir vispievilcīgākie un kuros uzņēmums saskata lielāko potenciālu.

“Grupas ietvaros biežākus lidojumus nākamajā vasaras sezonā plānojam uz Grieķijas salām Krētu un Rodu, kā arī uz Melnkalni, kas kopumā mums ļaus palielināt ceļotāju apjomu par aptuveni 30%. Esam trīs reizes palielinājuši lidojumu apjomu uz Spānijas kūrortiem, turklāt ceļotājiem no Latvijas Spānijā ir ieviesti jauni galamēķi Malaga un Maļorka. Kā tirgus līderi vienmēr vēlamies pārsteigt savus klientus ar jaunumiem – ņemot vērā ceļotāju cerības un paplašinot savu galamērķu klāstu, nākamajā vasaras sezonā no Latvijas dosimies arī uz Kipru," komentē V. Rakovskis.

Ceļojumu daudzveidība un zemākās cenas garantija
“Novatours” pārdošanas vadītāja Liāna Pudule-Indāne norāda, ka Latvijas agros pircējus sagaida patīkams pārsteigums: “Ceļotāji, kas iegādāsies savu nākamās vasaras ceļojumu līdz 30. septembrim, saņems bez maksas papildpakalpojumu paketi vērtībā līdz 155 EUR. Komplektā ietilpst pakalpojums "Zelta elastīgais ceļojums" - iespēja vienu reizi mainīt datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, ēdināšanas tipu, ceļojuma virzienu un/vai sezonu līdz pat 21 dienu pirms izlidošanas. Tam klāt arī "Tūrista vārda maiņa" - iespēja mainīt viena ceļotāja vārdu rezervācijā, ja līdz izlidošanai palicis vairāk par 14 dienām. Savukārt "Zemākas cenas garantija" pakalpojums garantē visizdevīgāko “Novatours” cenu, proti, ja iegādātā ceļojuma cena samazināsies, tūroperators atmaksās starpību. Šis pakalpojums ietver arī degvielas cenu svārstību aizsardzību.”

Viņa arī piebilst, ka ceļotājus uz uz Turciju, Melnkalni, Kipru, Bulgāriju, Spānijas pilsētu Barselonu, Ēģiptes kūrortiem - Hurgadu un Šarm eš Šeihu, Grieķijas salām - Krētu, Rodu, Korfu sagaida atlaide ekskursijām.

Ekskluzīvs viesnīcu klāsts un kvalitāte
Visos nākamās vasaras sezonas galamērķos, salīdzinot ar šī gada vasaru, vismaz 10% ir atjaunots viesnīcu piedāvājums. To izvēlei tiek pievērsta liela uzmanība, tādēļ, sastādot piedāvājumu, tiek uzturētas gan ciešas attiecības ar vietējiem partneriem, gan uzņēmuma pārstāvji dodas personīgās kvalitātes pārbaudes vizītēs, lai saviem klientiem nodrošinātu nevainojamu atpūtu un kvalitāti. Uzņēmuma prioritātes ir piedāvāt klientiem viņu iemīļotākās un vislielākos panākumus guvušās viesnīcas, kā arī iekļaut piedāvājumā interesantus jaunumus un ekskluzīvas naktsmītnes.

Piemēram, Krētas, Melnkalnes un Kipras piedāvājumos tiks iekļautas oriģinālas "boutique" tipa viesnīcas, kā arī citas greznākas naktsmītnes. Augstākās klases 5* viesnīcas iekļautas Barselonas kūrortā, Kosta Dorada. Jaunumi gaidāmi arī ceļotājiem uz Bulgārijas, Sozopoles un Duni kūrortiem. Turcija arī turpmāk būs visplašākais galamērķis, piedāvājot viesnīcu izvēli, kas atbilst visu ceļotāju vajadzībām. Korfu salā klienti varēs izmēģināt jauno luksusa Āzijas viesnīcu ķēdes 5* viesnīcu, kas atbilst visām augstākajām prasībām. Populārajā Tunisijas galamērķī, kur viesnīcu atjaunošana šogad jau sasniedza aptuveni 50%, nākamās vasaras piedāvājumā saglabāsies visas pieprasītākās naktsmītnes.

Kā liecina šīs vasaras sezonas pieredze, pēdējā brīža ceļotājiem uz populārajiem galamērķiem, piemēram, Grieķijas salām, Turciju, Melnkalni un Tunisiju bija pieejami vien aptuveni 20-30% no viesnīcu piedāvājuma. Līdzīga tendence bija vērojama arī pērn. Savukārt iepriekšpārdošanā ceļotāji izvēlas no plašākā klāsta ne tikai lidojumu un kūrortu, bet arī viesnīcas un numuriņus. Plānojot nākamās vasaras atvaļinājumu laicīgi, atlaides naktsmītnēm atsevišķos virzienos var sasniegt pat 40-50 procentus.


Avots: curo.lvApvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana

EUR 809 | Estravel Latvia

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

28. septembrī plkst. 20.00 Kocēnu Kultūras namā notiks Bērzaines Tautas nama amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” (režisors Andris Liepiņš).

Valmieras TIC

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzē Zeltiņos ar gidu!

Kodolraķešu bāzi Zeltiņos, ekskursijas laikā izzināsiet, kur tika montētas kodolgalviņas un kā transportētas un citus interesanti faktus.

EUR 2.00 | Alūksnes TIC

Luksus kruīzi ar Silversea

Luksus kruīzi ar Silversea

Ekspedīcijas un klasiskie kruīzi // Unikāli maršruti // augstākās klases apkalpošana //

EUR 3650 | Estravel Latvia

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Aviobiļešu akcija ir klāt!

Tuvie Austrumi, ASV, Āzija un Āfrika - izmantojiet iespēju iegādāties aviobiļetes par samazinātām cenām. Novērtējiet Turkish Airlines servisu.

EUR 179 | SKY24.LV

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu ekskursiju piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.

EUR 389 | Latvia Tours

Tagad esam vēl pieejamākie

Tagad esam vēl pieejamākie

Mums ir priecīga ziņa 🥳 Tagad mūsu restorāna ēdienus var pasūtīt caur Wolt 🚚🥘😋 ✅Izmanto kodu PIRMAISWOLT un saņem 7€ atlaidi savam pirmajam pasūtījumam mūsu restorāna Wolt platformā. *Kods ir derīgs jaunajiem lietot...

Park Hotel Latgola

Dzīvesziņas un arodu sētā Miķeļdiena

Dzīvesziņas un arodu sētā Miķeļdiena

30.septembrī pl. 12:00 rotaļas un sadziedāšanās ar folkloras kopu Dimzēns, gardās zupas baudīšana.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā dažas idejas, kur baudīt dabu Augšdaugavas novadā.

TAKA

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Ja par savu darba vietu sauc kādu izglītības iestādi, izmanto rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" īpašo piedāvājumu un palutini sevi. www.jaunkemeri.lv

EUR 300 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 naktis viesnīcā, 2 personām, brokastis un vakariņas, spa un atpūtas piedāvājums

EUR 320 | Estravel Latvia

Club Med Bodrum

Club Med Bodrum

Šī ir lieliska vieta romantiskai atpūtai divatā vai jautrai atpūtai ar draugiem. Aktīvās izklaides, kultūras atklājumi un dabas skaistums jūs sagaidīs kūrortā

EUR 860 | Latvia Tours

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

Velomaršruts

Velomaršruts "Vidussēlijas mazais loks"

27. augustā notika velomaršruta Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks” atklāšana. Pasākumā piedalījās 50, entuziasma pilni, aktīvās atpūtas piekritēji.

TAKA

Pludmales atpūta Jordānijā

Pludmales atpūta Jordānijā

Galvenā Akabas priekšrocība – lieliskas atpūtas iespējas, ūdens izklaižu daudzveidība un kultūras tūrisms.

EUR 675.00 | Latvia Tours

Brīvdienas Barselonā

Brīvdienas Barselonā

7 naktis izvēlētajā viesnīcā, transfēri, brokastis un īpašais piedāvājums // 01.11.2023. – 31.03.2024.

EUR 858 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -