Vācijā ar legālo prostitūciju nodarbojas apmēram 250 000 cilvēki

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.09.15

Vācijā kopš 2002.gada nodarbošanās ar prostitūciju ir legāls bizness un šajā nozarē strādā 250 000 cilvēki. Vācijas politiķi ik pa brīdim vēlas aizliegt šo biznesa veidu, jo valsts ir kļuvusi par sekss tūrisma galamērķi Eiropas ietvaros. Arodbiedrību ieskatā prostitūcijas aizliegums sekmēs ēnu ekonomiku un cilvēku beztiesisko stāvokli.

Daudzi Vācijas politiķi atsaucas uz Zviedrijas pieredzi, kur seksa bizness ir aizliegts vairāk nekā 20 gadus (kopš 1998.gada). Pēc Zviedrijas likumdošanas sievietes drīkst piedāvāt seksuālus pakalpojumus, bet vīrieši nedrīkst tos pirkt.

Avots: BalticTravelnews.com/sueddeutsche.de



Kempings “Daugavas lokos”

Kempings “Daugavas lokos”

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kruīzs Dienvidāfrikas piekrastē

Kruīzs Dienvidāfrikas piekrastē

3 vai 4 naktis, no Keiptaunas vai Durbanas // Vairāk kruīzu mekējiet On-line sistēmā

EUR 321 | CRUISEcentre

Dienvidamerikas un Patagonijas kruīzs

Dienvidamerikas un Patagonijas kruīzs

✨ Dienvidamerikas kontrasti un Patagonijas savvaļas daba 🏔️ Ledāji, fjordi, Magelāna šaurums un leģendārais Horna rags 🐧 Ušuaja un Portstanlija – pasaules ma

EUR 1899 | CRUISEcentre

SKRODERDIENAS SILMAČOS

SKRODERDIENAS SILMAČOS

Šī gada 22.jūnijā plkst. 18.30 Ilūkstes brīvdabas estrāde kļūs par vietu, kur satiksies latviešu iemīļotākās saulgriežu tradīcijas, teātris un īsta zaļumballe.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

 Īsās brīvdienas Bergenā

Īsās brīvdienas Bergenā

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!

EUR 409 | Estravel Latvia

Malta! Cena sākot no 319 eur!

Malta! Cena sākot no 319 eur!

EUR 319 | Itaka Latvia

Ūdens putnu kolekcija

Ūdens putnu kolekcija "Norkalni"

Latvijā un Baltijā lielākā ūdensputnu kolekcija – 10 zosu un 11 pīļu šķirnes.Putnu apskate un saimnieka stāstījums – interesanti fakti, pieredzes stāsti.

Madonas TIC

ŠRILANKA 18.-29.08.2026

ŠRILANKA 18.-29.08.2026

Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru.

AL SVETS

Parīze!Cena sākot no 609 eur!

Parīze!Cena sākot no 609 eur!

EUR 609 | Itaka Latvia

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.

EUR 1480 | AL SVETS

Sākas akcija

Sākas akcija "Atklāj Aizkraukles novadu"!

Aizkraukles novada Tūrisma nodaļa no 1. maija līdz 1. oktobrim aicina piedalīties jaunā novada apceļošanas akcijā “Atklāj Aizkraukles novadu”.

Aizkraukles novada TIC

Muzeju nakts Krāslavas pils kompleksā!

Muzeju nakts Krāslavas pils kompleksā!

Atzīmē kalendārā – 23. MAIJS KRĀSLAVĀ! Krāslavas pils pagalms pārtaps par vietu, kur satiekas vēsture, māksla un kopā būšanas prieks! Tiekamies no plkst. 19.00!

Krāslavas TIC

Mākslas izstāde

Mākslas izstāde "Mierā!"

29. maijā Liepājā tiks atklāta laikmetīgās mākslas izstāde "Mierā!"

Liepājas reģiona TIB

SAS aviobiļešu izpārdošana

SAS aviobiļešu izpārdošana

Līdz 26.05. - galamērķi Eiropā ASV un Āzijā // ceļošanas periods: līdz 30.04., atkarībā no galamērķa

EUR 109 | SKY24.LV

Kostadorada. Spānijas pludmales

Kostadorada. Spānijas pludmales

Liec koferi un dodies baudīt sauli! Pārved to mājās jau vasaras sākumā! Pēdējās vietas reisos par izdevīgākajām cenām!

EUR 439 | On-line ceļojumi Estravel

Glempings

Glempings "Daugavas lokos"

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Elernes muiža”

Viesu māja “Elernes muiža”

Viesu māja ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja

Viesu māja "Pie Torņa"

Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bahamu salu kruīzs

Bahamu salu kruīzs

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside

EUR 174 | CRUISEcentre

Viesu māja “Dzintari”

Viesu māja “Dzintari”

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -