Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.09.15
Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma Vācijas valdība ēdināšanas uzņēmumiem noteica samazināto pievienotās vērtības nodokli 7% apmērā, lai atbalstītu gastronomiju. Taču samazinātais PVN bija noteikts tikai līdz 31.12.2023. Ar 1.01.2024 visiem ēdināšanas uzņēmumiem atkal būs jāpāriet uz 19% PVN.
Vācijas ēdināšanas uzņēmumu interešu organizācijas ir vērsušās pie Vācijas valdības, lai samazinātais PVN 7% apmērā būtu pieejams arī turpmāk, jo šobrīd ļoti daudziem ēdināšanas uzņēmumiem ir jācīnās ar enerģijas krīzes cenām, inflāciju un personāla trūkumu. Vācieši retāk apmeklē restorānus un taupīgāk izvēlas ēdienus.


Priecāsimies parūpēties par Jūsu muguras veselību, lai dārza sezonu var uzsākt bez sāpēm. Procedūras, nodarbības un fizioterapeita konsultācija - iekļauta cenā.
EUR 457 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

1-2 naktīm, SPA un nakšņošana, muižas, viesnīcas un viesu nami. Pēriem, ģimenēm un SOLO
EUR 99 | Estravel Latvia
.png)
Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku atpūtu par īpaši
EUR 465.00 | Latvia Tours - Berga bazārs

XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

📅 Izbraukšana no Dženovas, Itālija | 6 naktis uz kuģa / 🛳️ MSC Cruises kuģis “MSC World Europa”
EUR 521 | CRUISEcentre
7 naktis / dažādi maršruti / ēdināšana un dzēdieni / ekskursijas / 2026. gads / Akcija līdz 31.03.
EUR 1649 | CRUISEcentre

Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Variety Cruises Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem. // 10-30% atlaide // Tematikskais kruīzs
EUR 1190 | CRUISEcentre

10. aprīlī 19.00 Valmieras Kultūras centrā aicinām uz koncertpiedzīvojumu “Ko īsti vēlas sieviete?”!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Piedzīvojumu ceļojumu Marta atlaides un Pēdējā brīža cenu atlaides ir klāt! // Ceļojumi visā pasaulē - autentiska pieredze!
EUR 379 | Estravel Latvia

5* līmeņa naktsmītnes // pirmās klases ēdināšanas pakalpojumi // kuģa piestāšana pilsētu, ciematu sirdī // ekskursijas
EUR 1949 | Estravel Latvia

Īsie upju kruīzi ar Croisi Europe /Premium klase/ | 3 naktis no Parīzes no 450 € / personai // frbruāris-marts, novembris
EUR 450 | CRUISEcentre

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!
Rēzeknes pilsētas TIC

Lieldienas Alūksnē ir laiks, kad līdz ar pavasara ienākšanu, pilsētā un novadā ienāk krāsas, aicinot izbaudīt dabas atmodu.
EUR 1.00 | Alūksnes TIC
.jpg)
Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kas aicina ļauties priekam un piedzīvot neparastas šūpoles visa festivāla maršrutā.
Siguldas novada TIC