Indija grasās mainīt nosaukumu

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.09.20

Indijā notiek plašas debates par iespējamu nosaukuma maiņu – visticamāk, jau pavisam drīz tiks pieņems lēmums angļu valodā India pārdēvēt par Bharat – tā Indija skan hindu valodā, vēsta “Economist”.

Debatēs tiek cilāts arī jautājums, kā jaunais valsts nosaukums varētu ietekmēt tūrismu, bet pagaidām prātīgu argumentu par labu vienam vai otram valsts nosaukumam šīs biznesa nozares sakarā nav bijis.

Tas nebūt nav vienīgais gadījums. Jāatgādina, ka salīdzinoši nesen Turcija paģērēja starptautiski dēvēt šo valsti par Türkiye. Bet 020. gadā Nīderlande atteicās no vārda Holande. Skatoties vēl senāk vēsturē, jāatgādina, ka Šrilanka savulaik bija Ceilona, bet Mjanma bija Birma, bet Taizeme vēl 1939. gadā bija Siāma.

Avots: BalticTravelnews.com/Economist.com


gunrange - 3920
Malta! Cena sākot no 349 eur!

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.

EUR 349 | Itaka Latvia

Meksika! Cenas sākot no 1439 eur!

Meksika! Cenas sākot no 1439 eur!

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.

EUR 1439 | Itaka Latvia

Madeira! Cenas sākot no 629 eur!

Madeira! Cenas sākot no 629 eur!

Madeirā, kas tiek uzskatīta par Atlantijas okeāna pērli, tiek apvienots ēdiens ar kultūru,īsta paradīze pārgājienu cienītājiem.

EUR 629 | Itaka Latvia

Brīvdienas Nūkā. Grenlande

Brīvdienas Nūkā. Grenlande

Ar lidojumu no Kopenhāgenas. Transfēri, 4 naktis viesnīcā, brokastis // ekskursijas par papildu maksu

EUR 1025 | Estravel Latvia

Vasaras vakari 6.stāva terasē!

Vasaras vakari 6.stāva terasē!

Tā ir atvērta dzērieniem, vakariņām, garām sarunām ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem un ar skatu uz VEF kvartālu un Brīvības ielu.

Rija VEF Hotel

Kauguru svētki Jūrmalā

Kauguru svētki Jūrmalā

29. augustā Kauguru svētki Jūrmalā: dejas, cirks, sports, ģimeņu aktivitātes un koncerti. Vakara noslēgumā – multimediāls šovs ar “Dagamba”. Ieeja bez maksas.

Jūrmalas TIC

Lieldienas Azoru salās!

Lieldienas Azoru salās!

Ja Azoru salas ir bijušas Tavā ceļojumu sarakstā – šī var būt īstā iespēja tās beidzot piedzīvot!

EUR 1259 | Latvia Tours

Spānijas pludmales Rudenī

Spānijas pludmales Rudenī

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma

EUR 859 | Estravel Latvia

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Jaunas atlaides Piedzīvojumu ceļojumiem

Jaunas atlaides Piedzīvojumu ceļojumiem

Augusts nāk ar jaunām atlaidēm! Visa pasaule ir vēl pieejamāka! Iedvesmojieties, izvēlieties un izbaudiet!!

EUR 365 | Estravel Latvia

Maurīcija! Cena sākot no 1389 eur!

Maurīcija! Cena sākot no 1389 eur!

Šī sala ir slavena ar savām skaistajām balto smilšu pludmalēm, kristāldzidro ūdeni un bagātīgo zemūdens pasauli.

EUR 1389 | Itaka Latvia

Brīvdienu māja “Forest Lake”

Brīvdienu māja “Forest Lake”

Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

Kipra! Cena sākot no 409 eur!

Kipras vizītkarte - saules apspīdētās un smilšu pludmales.Senās pilsētas, viduslaiku pilis, arheoloģiskās vietas, izsmalcināti vīni un skaistas pludmales.

EUR 409 | Itaka Latvia

🔥 На 40% дешевле!

🔥 На 40% дешевле!

Picu dienas kļuvušas vēl gardākas! 🍕 Baudi visas M, L un XL izmēra picas ar –40% atlaidi restorānā vai pasūtot līdzņemšanai.

Domino`s Pizza

Uzdāvini burvīgu atpūtu Jūrmalā!

Uzdāvini burvīgu atpūtu Jūrmalā!

Iepriecini sev mīļu cilvēku ar mierpilnu atpūtu Jūrmala SPA Hotel, skaistu nakšņošanu, SPA baudījumu, gardām brokastīm un laiku, ko nesteidzīgi izbaudīt.

Hotel Jūrmala SPA

Brīvdienu māja “Laimes Taure”

Brīvdienu māja “Laimes Taure”

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maroka! Cena sākot no 579 eur!

Maroka! Cena sākot no 579 eur!

Zilas un baltas berberu mājas uz iespaidīgām klintīm,sarkanas smilšu kāpas un kvēlojošas palmu oāzes Sahārā.

EUR 579 | Itaka Latvia

Bodruma, Turcija - Agrā rezervēšana

Bodruma, Turcija - Agrā rezervēšana

Aviobiļetes, bagāžas pārvadājums, 6 naktis izvēlētajā viesnīcā, transfēri, izvēlētā ēdināšana

EUR 689 | Estravel Latvia

Viesu māja “Purvmaļi”

Viesu māja “Purvmaļi”

Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -