Pasažieri iesprostoti «Eurostar» vilcienā bez elektrības un tualetes

Jānis Pēteris Bērziņš | 2023.12.01

Visnotaļ nepatīkamu pieredzi guvuši vilciena “Eurostar” pasažieri, kuri 30. novembrī devās no Londonas uz Amsterdamu, vēsta BBC.

Pie ieejas Lamanša tunelī vilciens saplīsa, un pasažieri palika iesprostoti tajā ilgāk nekā septiņas stundas, turklāt bez elektrības un iespējas normāli lietot labierīcības.

Nejauko situāciju izraisījusi elektrības kabeļa uzkrišana uz vilciena. Vilciens izbrauca no Londonas plkst. 8.16, nelaime atgadījusies apmēram pusstundu pēc izbraukšanas.

Vilcienā atradās apmēram 700 pasažieru, kuri sūdzējušies, ka nav saņēmuši nekādu informāciju par notiekošo. Turklāt viņiem esot piedāvāts tikai ūdens, nevis ēdiens, un daudzi jutušies pamatīgi izsalkuši.

Vēlāk vilciens tika nogādāts atpakaļ uz Londonu. Ziņots, ka pasažieri saņems paaugstinātu kompensāciju.

Avots: BalticTravelnews.com/Bbc.com


celojumubode - 3982
ITĀLIJAS Alpi gaida!

ITĀLIJAS Alpi gaida!

Izbaudi izcilu slēpošanu gleznainajos Bergamo kalnos, kur lieliskas trases, itāļu virtuve un autentiska Alpu atmosfēra rada ideālu ziemas atpūtu. ⛷️🇮🇹

EUR 639.00 | Latvia Tours

Atpūta Omānas pludmalēs

Atpūta Omānas pludmalēs

Lidojums no Rīgas, reģistrētā bagāža, privātie transfēri, 7 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis

EUR 1395 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

Aija Andrejeva | Tagadne

Aija Andrejeva | Tagadne

Dziedātāja Aija Andrejeva aicina savus klausītājus uz īpašu koncertsēriju “Tagadne”, ar kuru viņa atzīmē 20 gadu jubileju uz skatuves.

Līvānu TIC

KUUP KAFIJA +citas lietas veikalā

KUUP KAFIJA +citas lietas veikalā "KABATA"

"KABATA" ir vieta, kur vietējie mākslinieki un dizaineri rada unikālus šedevrus, piedāvājot autentiskus produktus ar vēstījumu + KUUP kafija un meistarklases.

Rēzeknes pilsētas TIC

Ideāls laiks veselības uzlabošanai

Ideāls laiks veselības uzlabošanai

Pidāvājumi ar SPA procedūrām - atpūta Lietuvā sākot no 2 naktīm - sākot no 6 iekļautām procedūtām Jūsu veselībai un skaistumam!

EUR 316 | Estravel Latvia

Tava vasara sākas Krētā – no 465 EUR!

Tava vasara sākas Krētā – no 465 EUR!

Krēta gaida ar saules siltumu, zeltainām pludmalēm, elpu aizraujošiem skatiem un autentiskām grieķu garšām – izbaudi neaizmirstamu atpūtu jau no 465 EUR!

EUR 465.00 | Latvia Tours - Jēkabpils

⏳ Pēdējais brīdis MADEIRAI!

⏳ Pēdējais brīdis MADEIRAI!

Pēdējie MARTA reisi! Mūžīgā pavasara sala, kur okeāns satiekas ar kalniem, ziedi plaukst visu gadu un katrs saulriets liek iemīlēties no jauna.

Latvia Tours - Berga bazārs

Īsie kruīzi ar Costa

Īsie kruīzi ar Costa

Kruīza ceļojumi no 1 - 4 naktīm // izvēlētā kajīte, ēdināšana, izklaides programma uz kuģa

EUR 99 | CRUISEcentre

GASTRO TŪRE UZ SERBIJU

GASTRO TŪRE UZ SERBIJU

Aicinām jūs ceļot pa Serbiju ne tikai apskates objektu, bet arī gastronomisku baudījumu dēļ. Jums tas patiks – garantējam!

EUR 730 | AL SVETS

Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija

Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija

Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Dabas parks “Medumu ezeraine”

Dabas parks “Medumu ezeraine”

Dabas parks atrodas Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidū. Tas dibināts 1977. gadā kā kompleksais dabas liegums. Kopējā platība 1375 ha.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ultrasonogrāfija vēderam

Ultrasonogrāfija vēderam

Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā.

Republikas laukuma klīnika

Koncertē Mārcis Auziņš un Beāte Zviedre

Koncertē Mārcis Auziņš un Beāte Zviedre

Sestdien, 14.februārī, kultūrtelpa “Akustika” ielūdz uz mīlestības vakaru. Ikvienu sirdi sasildīs burvīgs skatuves duets Mārcis Auziņš un Beāte Zviedre.

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ziema - SPA viesnīca Ezeri, Siguldā

Ziema - SPA viesnīca Ezeri, Siguldā

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, vakariņas un atpūtas piedāvājums

EUR 99 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03.

Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 10 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // PĒDĒJĀS VIETAS 23.03.

EUR 1509 | On-line ceļojumi Estravel

Dvietes novadpētniecības materiālu krātuve

Dvietes novadpētniecības materiālu krātuve

Dvietes pagasta novadpētniecības materiālu krātuve atrodas Dvietes pagasta centrā „Pīlādžu” mājas 1.stāvā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Koncerts “Ar mīlestības pinekļiem”

Koncerts “Ar mīlestības pinekļiem”

14. februārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs koncertprogramma “Ar mīlestības pinekļiem”.

EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atpūtas parks “Stalkers”

Atpūtas parks “Stalkers”

Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

UzKūko Brīvdienu BUFETE 14. februārī

UzKūko Brīvdienu BUFETE 14. februārī

14.februārī plkst.12.00-16.00 UzKūko Brīvdienu BUFETE Valmieras iela 12, Rencēnu Kultūras namā.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jezupovas (Juzefovas) muižas parks

Jezupovas (Juzefovas) muižas parks

Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -