Vni.lv | 2024.03.26
Mežotnes pils nomas izsole, kas notika no 8. marta līdz 20. martam, noslēgusies bez pieteikumiem. Lai nodrošinātu taisnīgu iespēju visiem interesentiem, VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludinājusi atkārtotu nomas tiesību izsoli, informē VNĪ Nekustamā īpašuma iznomāšanas un pārdošanas pārvalde.
“Interese par Mežotnes pili ir. Esam saņēmuši potenciālo investoru pieprasījumus nekustamā īpašuma apskates vizītēm, tomēr līdz šim neviens nav veicis tālākas darbības vai iesniedzis oficiālus pieteikumus,” informē Anita Feldmane, Nekustamā īpašuma iznomāšanas un pārdošanas pārvaldes direktore.
Tuvojas pavasaris ar krāšņām krāsām. Laiks doties ekskursijā uz Pakroju, kur krāšņi jo krāšņi zied narcises un tulpes... Pa ceļam ZS Līcīši un Šauļi.
EUR 40 | Nikos Travel
Interesenti tiek aicināti iesniegt rakstiskus pieteikumus no 22. marta līdz 4. aprīļa plkst. 14:00. Pieteikumus var iesniegt personiski VNĪ Klientu apkalpošanas centrā, Talejas ielā 1, Rīgā, vai sūtot pa pastu. Pieteikumi jāiesniedz slēgtā aploksnē, kā arī jāaizpilda Pretendenta pieteikuma iesniegums atbilstoši veidlapā prasītajai informācijai.
Nomas tiesību izsoles sākuma maksa ir 1441,42 eiro mēnesī, un papildus maksājumi ietver apsaimniekošanu, nekustamā īpašuma nodokli, apdrošināšanu un zemes nomu. Līguma darbības termiņš plānots uz 30 gadiem, un nomas tiesību izsoles nodrošinājuma nauda ir 10 000 eiro.
Mežotnes pils komplekss ietver plašu teritoriju, tostarp pili, administratīvo ēku, sporta zāli un citus teritorijas elementus. Nomniekam būs pienākums saglabāt tajā esošo kustamo mantu, ieskaitot interjera priekšmetus un mēbeles.
Nomas tiesību izsoles rezultāti tiks paziņoti VNĪ interneta vietnē www.vni.lv sadaļā Sludinājumi / Rezultāti. Uzvarētājam ir jāiesniedz klienta identifikācijas anketa un dokumenti, kas apliecina naudas līdzekļu izcelsmi, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no rezultātu publicēšanas dienas.
Ar prieku dalāmies ar jaunu video, kas tapis sadarbībā ar Elker SIA, kurā iepazīstinām ar eleganto Panorama Hall zāli viesnīcā Wellton Riverside SPA Hotel
Wellton Riverside SPA Hotel
Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē aprīļa mēnesī.
Tukuma TIC
Plaša kultūras programma, izklaides un tirdziņš visas dienas garumā!
Tukuma TIC
Tukumā, Durbes pilī aicinām visus kopīgi klāt svētku galdu, svinēt brīvību un pavasari "Svētku piknikā"
Tukuma TIC
Izbaudi kādu no 13 aizraujošajām aktivitātēm Bauskas novadā!
Bauskas TIC
1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, SPA atpūtas programma
EUR 250 | Estravel Latvia
Veic rezervāciju, rakstot uz reservations@bellevue.lv Piedāvājums spēkā no 01.04.2025 līdz 30.09.2025
EUR 150 | Bellevue Park Hotel Riga
Baltvilla aicina svinēt Māmiņdienu dienu ar gardu ēdienu un mīļiem brīžiem kopā ar ģimeni. 11. maijā divās sesijās plkst.11 un 14.30. Cena 40 eiro/pers.
Baltvilla
šogad jau trīsdesmito reizi tradicionāli 1. maijā modinām ne tikai strūklaku, bet arī saulaino pavasari, un diena tiek aizvadīta ar priecīgām čalām pilsētā.
Tukuma TIC
Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine!
Madonas TIC
Tava iespēja izkustināt tehniku un sevi pirms sezonas starta! Musa Raceland – ātra, dinamiska, perfekta testiem.
Bauskas TIC
Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadiena ar enerģisku un emocionālu priekšnesumu uzstāsies Miks Galvanovskis.
Tukuma TIC
Laiku kopā ģimenēm ar bērniem var baudīt vairāk kā 17 apskates objektos, kur iespējams ir itin viss!
Bauskas TIC
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā!
Tukuma TIC
Te savīsies dažādu latviešu komponistu sieviešu kora skaņdarbi ar Aspazijas dzeju un literāri muzikālu scenāriju, kura pamatā ir Raiņa un Aspazijas dienasgrāmatu un vēstuļu fragmenti.
Tukuma TIC
Ieplāno maģisku vakara pasākumu Zemgalē!
Zemgales Tūrisma asociācija
Pasākumā būs daudzveidīgas aktivitātes, meistarklases, sporta spēles, lielformāta atrakcijas, mājražotāju tirdziņš un labdarības koncerts.
Bauskas TIC
Ieraksti Zemgales Zelta maršrutu savā šī gada ceļojuma plānā!
Zemgales Tūrisma asociācija
24. maijā no Madonas "Smeceres sila" startē klasiskais autofotoorientēšanās rallijs, braucienā iepazīstot pilis, muižas, dabu un vietējos mājražotājus.
EUR 35 | Madonas TIC