Jānis Pēteris Bērziņš | 2024.07.10
Francijas galvaspilsēta pavisam drīz kļūst par galamērķi sportistiem, birokrātiem un sporta draugiem, jo jau jūlija beigās tiks atklātas vasaras olimpiskās spēles. Taču pirms lielā sporta notikuma sākuma par streiku paziņojuši Parīzes galvenās lidostas Šarla de Golla darbinieki, kas pošas streika jau 17. jūlijā, vēsta “Euronews”.
Vietā piebilst, ka uz Parīzi jau tad dosies pulks ar atlētiem, brīvprātīgajiem un citiem ar sportu saistītiem funkcionāriem, un šis streiks pamatīgi varētu ietekmēt ceļošanu un radīt liekas galvassāpes.

23.maijā plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā starptautiskās deju sacensības “Super Crystal Cup 2026”. Ieeja: 7 EUR.
EUR 7 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Zīmīgi, ka pirms pašas olimpiādes grasās streikot ne tikai lidostu darbinieki. Par šādu iespēju runā arī policija, gaisa satiksmes kontrolieri, atkritumu savācēji, administrācijas darbinieki un pat vilcienu vadītāji, cenšoties panākt algu palielinājumu.

Azerbaidžāna - no debesskrāpjiem līdz dubļu vulkāniem // ar lidojumu no Rīgas // ar grupas vadītāju
EUR 930 | Estravel Latvia

Vidusjūras kruīzs no Romas / 3 naktis uz kuģa MSC Divina // Maršruts: Roma – Dženova – Taragona
EUR 275 | CRUISEcentre

16. un 23. maijā Dienvidkurzemē iedzīvotāji un viesi aicināti izbaudīt Muzeju nakts pasākumus
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside
EUR 174 | CRUISEcentre

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

ceļošanas periodI: 16.05. - 20.06. un 12.09. - 17.10.2026. // 7 naktis viesnīcā, aviobiļetes, transfēri, izvēlētā ēdināšana
EUR 849 | Estravel Latvia

Upju kruīzi visā pasaulē // augstākās klases apkalpošana // dažādi garumi
EUR 595 | CRUISEcentre

23.09. - 02.10.2026; 28.10. - 06.11.2026 Uzbekistāna pārsteidz, iedvesmo un paliek atmiņā ilgi pēc ceļojuma.
AL SVETS

Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. Vasaras sezonā var izmitināt līdz 50 personām.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ekskluzīva atpūtas un ekskursiju vieta – glempings “BikBus” ir pirmā unikāla vieta Latgalē ar iespēju nakšņot autobusā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Apmeklētāju ērtībām viesu nama “Bajāri” otrajā stāvā ir divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaistu skatu uz nakts debesīm.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
An annual summer tradition in the garden of Sigulda New Castle - enjoy a Sunday morning breakfast in July accompanied by exquisite music
Siguldas novada TIC

Starp visiem jaunajiem abonentiem 2026. gada 29. maijā izlozēsim atjaunojošu SPA atpūtu leģendārajā Jūrmala SPA Hotel Latvijā – ar vakariņām, brokastīm un...
Hookusbookus.com

16. maijā Liepājas Simfoniskais orķestris noslēgs 145. koncertsezonu ar Andra Dzenīša Dienvidu koncertu metāla sitaminstrumentiem
Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu un ieklausīties dabā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

24. maijā aicinām iepazīt Trapenes pagastu, kurā teju katrs ceļš ved caur kādu aleju - lapegļu, ozolu, liepu vai bērzu.
Smiltenes TIC