«Santa Maria»: Svaigi maltas universālās garšvielas sader ar jebkuru ēdienu

Paulig.lv | 2024.08.23

Svaigi maltas garšvielas piešķir ēdienam izcilu garšu, reizē sniedzot katram virtuvē sajusties kā šefpavāram, Santa Maria veiktās aptaujas noskaidrotajā dalās Paulig un Santa Maria mārketinga aktivitāšu vadītāja mazumtirdzniecībā Latvijā Inga Auziņa.

“Redzam, ka ēst gatavošanas tendences arī Latvijā liecina – iedzīvotāji aizvien biežāk izvēlas kvalitāti, ne kvantitāti. Līdz ar to lielāka uzmanība tiek pievērsta, kādi produkti tiek ēdiena gatavošanā izmantoti, ne mazāk svarīga ir laba garša un smarža, kā arī reizē vēlme pagatavot pusdienas vai vakariņas iespējami ātri. Labs palīgs šādas maltītes gatavošanā, pasniegšanā ir garšvielu dzirnaviņas, ar kurām piparus, čili pārslas, sāli var samalt tieši virs gatavojamā vai jau gatavā ēdiena, un tagad šādi ēdienu var bagātināt arī ar Santa Maria universālo garšvielu maisījumu. Mēs esam izmēģinājuši garšvielas no visas pasaules un zinām, ka vislabākās garšas rodas tad, kad tiek veidoti dažādi maisījumi, un universālais garšvielu maisījums ir izdevies lielisks! Tā ir daudzfunkcionāla garšviela, kas svaigi malta ir piemērota lielākajai daļai ēdienu – universālo garšvielu maisījumu var izmantot gan kulinārijā, gan kā garšvielu galdam. Tas lieliski sader ar zivīm, gaļu, vistu, zupām, salātiem, olām un dārzeņu ēdieniem. Garšvielu maisījumā ir sīpoli, grieķu sierāboliņš, paprika, čili, melnie pipari, ķiploki un sāls. Šīs universālās garšvielas var izmantot arī kā alternatīvu garšaugu sālim,” norāda Paulig un Santa Maria mārketinga aktivitāšu vadītāja mazumtirdzniecībā Latvijā Inga Auziņa.

Garšvielu samalšanai ar dzirnaviņām ir lielas priekšrocības. Svaigi maltām garšvielām ir bagātāka, pilnīgāka garša. Ar dzirnaviņām svaigi maltas garšvielas garšo un smaržo tā, it kā būtu tikko saberztas miezerī. “Garšvielu dzirnaviņas palīdz izcelt daudz vairāk garšu maltītēs – gan ikdienišķajos ēdienos, gan nedēļas nogales īpašajās ēdienreizēs un svētkos,” tā Inga Auziņa.

Plašāka informācija

Uzziniet vairāk par Santa Maria garšvielām:

https://www.santamariaworld.com/lv/garsa/konservesana/

Avots: Paulig.lv


raimondstiguls - 4000
Parīze!Cena sākot no 609 eur!

Parīze!Cena sākot no 609 eur!

EUR 609 | Itaka Latvia

Jaunas atlaides Piedzīvojumu ceļojumiem!

Jaunas atlaides Piedzīvojumu ceļojumiem!

Līdz 30.06. iespēja iegādāties Piedzīvojumu ceļojumus ar atlaidi līdz pat 30%! Īpašas cenas pēdējā brīža tūrēm! Jautājiet vairāk piedāvājumu Estravel Latvia

EUR 489 | Estravel Latvia

Brīvdienas Maltā

Brīvdienas Maltā

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem

EUR 519 | Estravel Latvia

Salido Smiltenē!

Salido Smiltenē!

Smiltenes pilsētas svētki šogad notiks no 16. līdz 19. jūlijam, svētku moto "Salido Smiltenē!"

Smiltenes TIC

Olimpiskās lāpas ceļojums Smiltenē

Olimpiskās lāpas ceļojums Smiltenē

10. jūnijā pulksten 12.00 Smiltenes sporta kompleksā “Teperis” norisināsies Latvijas Jaunatnes X Olimpiādes lāpas svinīgā nodošanas ceremonija.

Smiltenes TIC

Karību jūras kruīzs

Karību jūras kruīzs

No Portkanaveralas, 4 naktis uz kuģa MSC Seashore / Maršruts: Portkanaverala – Nassau – Ocean Cay – Portkanaverala

EUR 229 | CRUISEcentre

Viesu māja “Rozes”

Viesu māja “Rozes”

Viesu mājā tiek piedāvāta banketu zāle dažādām svinībām līdz 90 personām. Vasaras sezonā var izmitināt līdz 50 personām.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1129 eur!

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1129 eur!

EUR 1129 | Itaka Latvia

Sākas akcija

Sākas akcija "Atklāj Aizkraukles novadu"!

Aizkraukles novada Tūrisma nodaļa no 1. maija līdz 1. oktobrim aicina piedalīties jaunā novada apceļošanas akcijā “Atklāj Aizkraukles novadu”.

Aizkraukles novada TIC

Jūsu uzņēmuma pasākums jūrā

Jūsu uzņēmuma pasākums jūrā

Izdedvīgāki avansa iemaksas nosacījumi līdz 30.06. // garantēta pasākuma norise, finansiāls izdevīgums un efektīvāka plānošana

EUR 50 | Estravel Latvia

Glempings

Glempings "Daugavas lokos"

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Slēpošana- sākam izpārdošanu. Ruka, Somija

Slēpošana- sākam izpārdošanu. Ruka, Somija

Gudrie rezervē laikus! Labākie kūrorti, ieplānots atvaļoinājums, izmantotas iespējas! Sākot no 3 naktīm, aviobiļetes un viesnīcas

EUR 549 | Estravel Latvia

Laikmetīgajai dejai 30!

Laikmetīgajai dejai 30!

13. jūnijā plkst. 11.00–14.00 radošā darbnīca kopā ar “Deja Today” komandu ikvienam interesentam, bet dejas izrāde plkst. 17.00 dejas mājā "Kurtuve"

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pēdējā brīža cenas

Pēdējā brīža cenas

Dažādi galamērķi // cenas un piedāvājums tiek atjaunināts

EUR 149 | SKY24.LV

 Īsās brīvdienas Bergenā

Īsās brīvdienas Bergenā

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā // Īsais laiks ceļojumam uz Skandināviju!

EUR 409 | Estravel Latvia

TOP PIEDĀVĀJUMS TURCIJĀ

TOP PIEDĀVĀJUMS TURCIJĀ

SEVEN SEAS HOTEL LIFE 5* - rada ideālus apstākļus neaizmirstamam atvaļinājumam Vidusjūras piekrastē. ✈ 13-07-26 uz 7 naktīm

EUR 1495 | Atlantic Travel

Bahamu salu kruīzs

Bahamu salu kruīzs

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside

EUR 174 | CRUISEcentre

All-Latvian Horse Days

All-Latvian Horse Days

National level competitions in overcoming obstacles, demonstrations, introduction to equestrian sports

Siguldas novada TIC

Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons

Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons

10. maijā norisinājās Augšdaugavas novada Tūrisma triatlons, kas jau ir kļuvis par tradicionālu ikgadēju aktīvās atpūtas pasākumu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Brīvdienu māja “Laimes Taure”

Brīvdienu māja “Laimes Taure”

Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -