Kate Riekstiņa | 2024.10.07
Ceturtdien, 2024. gada 3. oktobrī, svinīgi atklāta jaunizbūvētā gājēju un velobraucēju infrastruktūra no Salas ciema līdz Jēkabpilij gar reģionālo autoceļu Aizkraukle–Jēkabpils (P76) (38,65.–42,57. km) un atjaunotais vēsturiskais Pelītes upes tilts.
Apvienotais gājēju un velobraucēju ceļš ar asfalta segumu izbūvēts četru kilometru garumā un 2,5 m platumā, savienojot to ar esošo infrastruktūru Jēkabpilī un Salas ciemā. Visā posmā izbūvēts jauns energoefektīvs apgaismojums.
3 zvaigžņu viesnīca «Viktorija» atrodas atjaunotā jūgendstila ēkā, Rīgas centrā, 15 minūšu pastaigas attālumā no Vecrīgas.
Viktorija
Pārbūvēts arī vēsturiskais 19. gs. sākumā uzbūvētais tilts pār Pelītes upi autoceļa P76 41,83. kilometrā. Pirms pārbūves tilta mūra sienas bija daļēji sabrukušas, tomēr, izvērtējot tilta tehnisko stāvokli, nestspēju un citus parametrus, kā arī ņemot vērā arhitektoniskos apsvērumus un būves vēsturi, tika nolemts tiltu atjaunot. Tilts ir pārbūvēts, saglabājot vēsturisko veidolu – ir veikts akmens mūra velves un sienu remonts, un, pastiprinot tilta konstrukciju, virs esošās velves iebetonēta dzelzsbetona velve. Arī uz tilta ieklāts asfaltbetona segums.
Dodoties pa jauno veloceļu, iesakām paviesoties pa ceļam esošajos apskates objektos. Braucot ārā no Jēkabpils, jūs sveicinās vides objekts “Dolomīta lūsis” - atrodas Brīvības un Dolomīta ielu satiksmes aplī. Līdzās atjaunotajam Pelītes tiltam, iespējams aplūkot tā turpinājumu - laukakmeņu bruģa fragmentu. Savukārt veloceļa vidussposmā, izslāpušajaiem velobraucējiem un gājējiem pieejams dzeramā ūdens avots, GPS - 56.499633, 25.793985.
Ar 3 lidojumiem dienā no Rīgas un 2 lidojumiem dienā no Viļņas un Tallinas uz Amsterdamu mēs sniedzam jaunas savienoto lidojumu iespējas visā Eiropā.
airBaltic
«Zemgales Tūrisma gada balvas 2024» balvas ieguvējs naktsmītņu kategorijā nominācijā «Zemgales Zelta spilvens» 2024
Atpūtas komplekss “Miķelis”
Nezaudē iespēju piedzīvot neaizmirstamus brīžus un jaunas vietas – izvēlies savu piedzīvojumu no mūsu populārākajiem maršrutiem!
EUR 38.00 | Latvia Tours - Berga bazārs
Krāsnī ceptas picas, tradicionālas latviešu karbonādes, Meksikas, Gruzijas, Āzijas virtuves, suši un labākie kokteiļi pilsētā.
Burzma
No 19. līdz 20. jūlijam ikvienam interesantam būs lieliska iespēja doties garšu ceļojumā Augšdaugavas novadā.
TAKA
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā
Nikos Travel
Tevi gaida Anglijas smalkā elegance, leģendām apvītas pilis un nesteidzīgas ainavas, kas izskatās gluži kā no kino. Kuru ceļu izvēlēsies Tu?
EUR 1045 | Latvia Tours - Berga bazārs
Nepalaid garām — palikušas tikai dažas brīvas vietas!
EUR 585 | Atlantic Travel
Ultra viss iekļauts. Premium kvalitāte. Bezkopromisa serviss. Sazinies, lai izvēlētos savu ideālo variantu – šī būs atpūta, kuru Tu neaizmirsīsi!
EUR 835.00 | Latvia Tours
Tieši tā, no 6.jūlija, pašā Jūrmalas sirdī, katru svētdienu, no plkst. 13:00 pludmales bērnu kluba teritorijā norisināsies burbuļojošas ballītes! Nepalaid garām
EUR 20 | Baltic Beach Hotel & SPA
Biedrība "Lab Futura" "ErasmusPlus" projekta ROUTES ietvaros izveidojusi jaunu Cesvaines izziņas maršrutu "DZĪVE PIE PILS".
Madonas TIC
No 8. jūlija līdz 3. septembrim Valmieras muzeja Izstāžu namā būs skatāma izcilās tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres (1939–2025) darbu izstāde.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Vidusjūras pērle Maljorka piedāvā neaizmirstamas brīvdienas – zeltainas pludmales, dzīvīga atmosfēra, gardas vakariņas ar jūras skatu un komfortablas viesnīcas!
EUR 729.00 | Latvia Tours - Berga bazārs
Tikai tagad — baudiet autentisku Taizemes masāžu ar -40% atlaidi.Ienirsti dziļā mierā, atslābini katru muskuļu un atjauno spēkus jaunām virsotnēm.
Orchid Spa
Vakars pilī ar draugiem, azartu un noslēpumiem – piesakies spēlei! Spēles Cesvaines pilī šovasar notiks 5. jūlijā plkst. 18.00 un 25. jūlijā plkst. 18.00.
Madonas TIC
Jūlijā Skrundas muižas restorāns būs atvērts viesiem vēl pieejamāk, sākot no trešdienas līdz svētdienai.
Skrundas muiža