Ar vilcienu uz Gulbeni Ziemassvētku laikā!

Evita Brokāne | 2024.12.21

Gada skaistākajā un brīnumainākajā laikā - 2024. gada 21. decembrī - ikviens aicināts doties brīnišķīgā ceļojumā ar vilcienu no Rīgas uz skaisto Ziemeļvidzemi un izbaudīt īpašu ekskursiju Gulbenes novadā.

Šis ceļojums būs lieliska iespēja izzināt kultūrvēsturisko un industriālo mantojumu, atklāt dažādas garšas un iepazīt aizrautīgus tūrisma uzņēmējus Gulbenes novadā. Tas var kļūt arī par skaistu dāvanu gan sev, gan sev tuviem un mīļiem cilvēkiem, sniedzot iespēju brīnišķīgi pavadīt svētku laiku kopā.

Piesakoties ekskursijai, dienas laikā būs iespēja viesoties izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” un interaktīvā veidā iepazīt dzelzceļa nozari, doties ar Baltijā vienīgo regulāri kursējošo šaursliežu vilcienu – Gulbenes-Alūksnes bānīti līdz Stāmerienai, kur pēc sātīgām pusdienām atpūtas kompleksa “Sonāte” kafejnīcā varēs baudīt lielisku atmosfēru romantisma pērlē – Stāmerienas pilī. Pēc pils apmeklējuma paredzēts mājīgās siera ražotnes “Pakalnieši” apmeklējums, degustējot un arī iegādājoties garšīgos uzņēmuma sāļos un saldos sierus. Detalizēta informācija par ekskursiju un pieteikšanos: www.visitgulbene.lv/lv/jaunumi/ar-vilcienu-uz-gulbeni-ziemassvetku-laika

PROGRAMMA:
11:45 – vilciens Rīga-Gulbene pienāk Gulbenes stacijā
11:55 – ekskursija pa izglītojošo un interaktīvo centru "Dzelzceļš un Tvaiks"
13:00 – brauciens ar bānīti Gulbene – Stāmeriena
13:30 – pārbrauciens ar autobusu no Stāmerienas stacijas uz atpūtas kompleksu “Sonāte”
13:45 – pusdienas atpūtas kompleksā “Sonāte”
14:30 – Stāmerienas pils apmeklējums
15.30 – pārbrauciens uz siera ražotni "Pakalnieši"
16:00 – ekskursija un degustācija siera ražotni "Pakalnieši"
17:30 – pārbrauciens ar autobusu uz Gulbenes staciju
18:03 – vilciens dodas uz Rīgu

Informācija dalībniekiem:
** Cena: pieaugušajiem - 39,00 EUR, skolēniem, pensionāriem, personām ar invaliditāti - 37,00 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam - 11,00 EUR. (Cenā iekļautas ieejas biļetes objektos, pusdienas un brauciens ar bānīti no Gulbenes uz Stāmerienu.

* Dalība pasākumā tikai pēc iepriekšēja pieteikuma! Reģistrēšanās pa tālr. 26557582.

Precīzus vilcienu kursēšanas laikus no jebkuras pieturas maršrutā Rīga-Gulbene, kā arī vilciena biļešu cenas var aplūkot AS “Pasažieru vilciens” mobilajā lietotnē vai mājaslapā www.vivi.lv.


Avots: visitgulbene.lv



Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā

Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā

Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres!

EUR 15 | Hercogs Mārupe

Imants Lancmanis. GLEZNAS.

Imants Lancmanis. GLEZNAS.

Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”.

Bauskas TIC

Izstādes jūnijā Tukuma novadā

Izstādes jūnijā Tukuma novadā

Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā.

Tukuma TIC

Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā

Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā

Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli.

Preiļu novada TIC

Rundāles pils dārza svētki

Rundāles pils dārza svētki "Deja dārzā"

Visas dienas garumā svētku programmas centrā būs deja – no viduslaikiem līdz mūsdienām, īpaši izceļot dejas, kas bija populāras 18. gadsimtā.

Bauskas TIC

Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā

Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā

Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un mākslīgajiem dīķiem.

Preiļu novada TIC

Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā

Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā

Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus.

EnterGauja

Apceļo Leišmalīti!

Apceļo Leišmalīti!

Dodoties brīvdienu maršrutā, iespējams iepazīt dabu, kultūru, vēsturi un cilvēkus pierobežā!

Bauskas TIC

Svini vasaras saulgriežus latviskā garā

Svini vasaras saulgriežus latviskā garā

Izvēlies sev tīkamāko pasākumu, lai godinātu gada spēcīgāko nakti!

Bauskas TIC

Līgo laika lustes Tukuma pusē

Līgo laika lustes Tukuma pusē

Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu.

Tukuma TIC

Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās

Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās

Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu.

Preiļu novada TIC

"Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā

Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar koncertiem.

Madonas TIC

Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī

Preiļu muižas komplekss un parks pavasarī

Izbaudi siltās dienas pastaigājoties Preiļu muižas kompleksa un parka plašajā teritorijā. Viss zied un zaļo!

Preiļu novada TIC

Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā

Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā

Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē.

Preiļu novada TIC

Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī

Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī

Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu.

Preiļu novada TIC

Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā

Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā

Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas!

Madonas TIC

Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus apmeklētājiem.

Tukuma TIC

Pasākumi Zemgalē

Pasākumi Zemgalē

Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus!

Zemgales Tūrisma asociācija

Naktsmītnes Tavām brīvdienām

Naktsmītnes Tavām brīvdienām

Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām

EnterGauja

Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa!

Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa!

Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā.

Madonas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -