Jānis Bekers | 2025.02.08
No 2025. gada 7. līdz 9. februārim Starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2025" Latvijas Elektroauto biedrība piedalīsies ar informatīvu stendu un organizēs divas nozīmīgas diskusijas par ceļošanas iespējām ar elektroauto Latvijā, Baltijā un Eiropā.
Elektroauto popularitāte turpina pieaugt, tomēr joprojām pastāv dažādi mīti un izaicinājumi saistībā ar ceļošanu un uzlādes iespējām. Lai veicinātu sabiedrības izpratni un sniegtu praktisku informāciju, Latvijas Elektroauto biedrība aicina interesentus uz divām aktuālām diskusijām:
10. jūlijā Liepājas muzejā atklās Ilzes Raudiņas glezniecības izstādi.
Liepājas reģiona TIB
8. februāris 13:30 – "Vai ceļojot ir kur uzlādēt elektroauto?"
Šajā diskusijā tiks apspriesti uzlādes pieejamības jautājumi viesnīcās, viesu namos un citās tūristu iecienītās vietās. Tāpat tiks analizēts publisko uzlādes tīklu attīstības progress Latvijā un Baltijas valstīs. Diskusijā piedalīsies nozares eksperti un uzņēmēji, kuri dalīsies savā pieredzē un redzējumā par turpmākajām attīstības iespējām.
9. februāris 14:00 – "Vai ar elektroauto var aizbraukt tālāk par savu pilsētu?"
Otra diskusija pievērsīsies ceļošanas iespējām ar elektroauto garākos maršrutos. Diskusijā piedalīsies pieredzējuši ceļotāji ar elektroauto, kuri dalīsies savā pieredzē par braucieniem gan Baltijā, gan ārpus tās robežām. Tiks apspriesti galvenie izaicinājumi, kā arī praktiski risinājumi, kas palīdzētu vēl vairāk popularizēt elektroauto kā ērtu un uzticamu transporta līdzekli ceļošanai.
Latvijas Elektroauto biedrība aicina visus interesentus apmeklēt izstādi "Balttour 2025" un pievienoties diskusijām, lai mazinātu sabiedrības stereotipus par ceļošanas iespējām ar elektroauto.
Latvijas Elektroauto biedrība ir organizācija, kas apvieno elektroauto lietotājus, entuziastus un nozares profesionāļus ar mērķi veicināt ilgtspējīgu mobilitāti un elektrotransporta attīstību Latvijā. Biedrība aktīvi sadarbojas ar uzņēmumiem, pašvaldībām un valsts institūcijām, lai uzlabotu elektroauto infrastruktūru un veicinātu izpratni par elektrotransporta priekšrocībām.
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas.
Tukuma TIC
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū!
Lauku Ceļotājs
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā!
Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz pat rīta gaismai.
Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls.
Tukuma TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas!
Madonas TIC
Šķiet, ka karstā vasara ir vēl tālu? Mēs zinām vietu, kur tā ir cauru gadu! Īpašs piedāvajums ceļojumiem rudens/ziemas sezonā!
Coral Travel Latvia
26. un 27. jūlijā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” Preiļu novadā. Arī šogad Preiļu novads kuplā skaitā piedalās tradicionālajā vislatvijas garšu akcijā
Preiļu novada TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu
Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā".
Tukuma TIC
Atkal kopā veidosim lielo rožu vainagu, būs floristu izstāde baznīcā, koncerti, svētku Smukumtirdziņš, Rožu vāģu parāde un citas tradicionālās svētku vērtības.
Tukuma TIC
Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu!
Bauskas TIC
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena.
Tukuma TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par Krevi
Preiļu novada TIC
Izbaudi vasaras maģiju Rēzeknē – GORS Jumta terasē, kur satriecošs skats uz pilsētu, labs kino un izsmalcinātas garšas saplūst neaizmirstamos vakaros!
Rēzeknes pilsētas TIC
Kalnmuižas pils dārzā arī šovasar uzplauks dārza svētku burvība – vakars, kurā savijas mūzika, dzeja un gardas maltītes.
Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī!
Tukuma TIC
Dodoties virzienā no Bauskas uz Vecumniekiem ir iespējams atklāt novada daudzveidību, pat neveltot ilgstošu laiku ceļā!
Bauskas TIC
Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze.
Rēzeknes pilsētas TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos.
Preiļu novada TIC