Latvijas tūrisma firmas «Atlantic Travel» vadītāja Jūlija Rimļina: Uzticība tūrismā vienmēr balstās uz stabilitāti!

Latvijas tūrisma firmas «Atlan

Foto: | Autors: | 2025.02.16

Tūrisma firmas «Atlantic Travel» vadītāja Jūlija Rimļina kļuvusi par balvas "Gada cilvēks tūrismā 2024" laureāti nominācijā "Uzņēmējs / vadītājs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā" un pēc apbalvošanas ceremonijas dalījās ar Travelnews.lv savās sajūtās.

"Liels paldies visiem balvas organizatoriem, izstādei «Balttour 2025» un portālam Travelnews.lv par manas un visas «Atlantic Travel» komandas darba novērtējumu. Es esmu tūrisma biznesā kopš 1998. gada, esmu bijusi lieciniece daudziem kāpumiem, kritumiem, šokējošiem stāstiem un neticamai veiksmei šajā nozarē. Es mīlu tūrismu, cilvēkus, kas tajā strādā, un iespējas, ko tas sniedz. Mums ir lieliska komanda, un katrs cilvēks «Atlantic Travel» ir radītājs, kas virza mūsu kopīgo lietu uz priekšu.

Neskatoties uz izaicinājumiem, ko mums sagādā pasaule – pandēmiju, nestabilo politisko situāciju –, mūsu klienti plāno, sapņo un ar mūsu palīdzību īsteno savus ceļojumu sapņus. Mēs esam priecīgi augt un radīt jaunas un interesantas iespējas klientiem gan jaunu galamērķu ziņā, gan modernu tehnoloģiju ieviešanā, kas paplašina mūsu iespējas.

«Atlantic Travel» izauga no neliela uzņēmuma, ko es izveidoju 2002. gadā. Sākotnēji tas bija vīzu centrs, pēc tam pievienojās tūrisms, aviobiļešu tirdzniecība un korporatīvie pakalpojumi. Rezultātā mēs kļuvām par pilna servisa tūrisma aģentūru ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un sertifikātiem.

Pagājušajā gadā mums pievienojās ALIDA TOURS komanda – viens no vecākajiem tūroperatoriem Latvijā. Kopā mēs kļuvām stiprāki, un tagad mēs esam: trīs pārdošanas biroji Rīgas centrā, savas tūrisma programmas, tiešsaistes rezervācijas no visiem vadošajiem Baltijas tūroperatoriem, nodaļa darbam ar korporatīvajiem biznesa klientiem, luxury travel, ienākošais tūrisms Latvijā.


«Atlantic Travel» plānos ir jaunu galamērķu attīstība, patīkamu bonusu izstrāde tiešsaistes klientiem, dalība tūrisma pasākumos, jaunu sporta un spa tūru radīšana.

Mēs esam atvērti sadarbībai ar citiem tirgus dalībniekiem, vienmēr priecājamies par jauniem klientiem un ļoti lepojamies ar uzticību, ko mums sniedz tie, kuri ceļo kopā ar mums pastāvīgi!"



celojumubode - 3882
Baudi izsmalcinātu nakšņošanu viesnīcā

Baudi izsmalcinātu nakšņošanu viesnīcā

Baudi izsmalcinātu atpūtu kādā no Bauskas novada viesnīcām: kā Bauskā, tā arī Bauskas pievārtē, gūstot patiesu mieru Zemgalē!

Bauskas TIC

"Smuk'brauciens 2025"

Dāmas, gaidītais Smuk'brauciens 2025 ir klāt! Apskatiet vēl neredzētas un neiepazītas kultūrvietas Tukuma novadā.

Tukuma TIC

Dziesmu spēle

Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā"

Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R. Paula mūzika, asprātīgi dialogi. Uzvedumā piedalās Latvijā zināmi un iemīļoti aktieri un mūziķi.

EUR 12 | Līvānu TIC

Izstādes martā Tukumā un apkārtnē

Izstādes martā Tukumā un apkārtnē

Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē

Tukuma TIC

Gūsti enerģiju un dzīvesprieku

Gūsti enerģiju un dzīvesprieku

Bauskas novadā atrodami vairāk nekā 30 unikāli labjūtes pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā iespēju relaksēties un uzkrāt enerģiju ikdienai.

Bauskas TIC

Žoržs Siksna

Žoržs Siksna "Mana muļķe sirds"

Koncertā izskanēs īpaša programma veltīta visām dāmām. Tenora smalkais humors, stāsti par dziesmu tapšanu un sadarbību ar dižākajiem estrādes autoriem.

EUR 15 | Līvānu TIC

Iedvesmas vakari Dziesmusvētku skolā

Iedvesmas vakari Dziesmusvētku skolā

Trīs iedvesmas vakari Haralda Medņa Dziesmusvētku skolā - mājīgi koncerti un sarunas ar K.Kazāku, M.Upmani-Holšteinu un A.R. Zitmani.

EUR 5 | Madonas TIC

Iesildies pavasarim pastaigā ar zirgu!

Iesildies pavasarim pastaigā ar zirgu!

Zirgi spēj atkausēt jebkuru sirdi, tāpēc nenokavē - vēl šajā ziemā sasildies zirga mugurā Madonas pusē.

Madonas TIC

Romantisko tiltiņu maršruts Preiļu parkā

Romantisko tiltiņu maršruts Preiļu parkā

Izmanto iespēju izbaudīt ziemīgos dabas skatus un ieplāno pastaigu pa Preiļu muižas kompleksa un parka romantisko tiltiņu maršrutu

Preiļu novada TIC

Interesantā veidā iepazīsti Iecavu!

Interesantā veidā iepazīsti Iecavu!

Interesantā veidā iepazīsti vietas, uz kurām varbūt citādi nemaz neaizbrauktu!

Bauskas TIC

ĪSTS VIDUSLAIKU RAUTS UN DANČI

ĪSTS VIDUSLAIKU RAUTS UN DANČI

Piedzīvojumu cienītāji aicināti uz unikālu vakaru Jaunpils pilī, kur norisināsies īsts viduslaiku rauts un kur ikviens varēs sajust autentisko seno auru.

Tukuma TIC

Starptautiskā gidu diena Preiļu novadā

Starptautiskā gidu diena Preiļu novadā

21. februārī atzīmējam starptautisko gidu dienu, kuras ietvaros vēlamies teikt lielu paldies mūsu novada gidiem par ieguldīto darbu Preiļu novada popularizēšanā

Preiļu novada TIC

Special menu at Harper Woolf

Special menu at Harper Woolf

Celebrate Women's Day with us at Harper Woolf Restaurant! Enjoy a specially curated menu crafted for this special occasion. Book your table now!

EUR 79 | Harper Woolf

Marts-Latgales garšu mēnesis Preiļu novadā

Marts-Latgales garšu mēnesis Preiļu novadā

Visa mēneša garumā Preiļu novadā norisināsies akcija - “Latgales garšu mēnesis”, kurā piedalīsies desmit Preiļu novada kafejnīcas un kulinārā mantojuma vietas

Preiļu novada TIC

Pa dzīvnieku pēdām pie Vadzola ezera

Pa dzīvnieku pēdām pie Vadzola ezera

16.martā pārgājiens “Pa dzīvnieku pēdām Madonas apkārtnē” ar mežu, ezeru, dzīvnieku takām un zvēru, putnu balsu atpazīšanu. Iepazīsti dabu un sagaidi pavasari!

Madonas TIC

Igo un trIGO “Veltījums Dāmām”

Igo un trIGO “Veltījums Dāmām”

Koncerta laikā izskanēs tādas dziesmas kā “Bet dzīvē viss ir savādāk”, “Pilsētā, kurā piedzimst vējš” un citi iemīļoti un zināmi Igo repertuāra skaņdarbi.

Tukuma TIC

Brāļu Auzānu koncerts

Brāļu Auzānu koncerts

Rudzātu saieta namā koncertēs televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni, Oranžā kora dziedātāji un Latvijas mūziķi.

EUR 15 | Līvānu TIC

Kas jauns Tukumā?

Kas jauns Tukumā?

Izbaudiet radošas, garšīgas, viesmīlīgas un aktīvas jaunas vietas Tukuma pusē

Tukuma TIC

Tikšanās ar Aināru Mielavu

Tikšanās ar Aināru Mielavu

Aināra Mielava grāmatas "Kad mēness jūrā krīt" prezentācija un muzikāla tikšanās ar autoru.

EUR 5 | Līvānu TIC

Piedalies meistarklasēs-degustācijās

Piedalies meistarklasēs-degustācijās

Izgatavo pats savu našķi: vai tā būtu sviesta karamele, zefīri un pastilas, vai pašam savs saldskābās maizes rudzu kkukulītis, vai tomēr virteņi? Un vēl...

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -